Iryna Inred

Пасти Sanino — бюджетні, користуюсь часто, але не постійно

Пасти Sanino — бюджетні, користуюсь часто, але не постійно

Навіть не уявляю як різні маркети і Makeup також тримають такі невисокі ціни на зубні пасти Sanino, але я цим користуюся. Зараз у мене "Дбайлива турбота для дитячих зубів" з полуничним смаком — купила для себе, просто цікавості заради, яка ж ця паста з веселою ягідкою на упаковці. Спробувала, все, цікавість закрита, більше не куплю. Для мене занадто солодка, наче варенням зуби чистиш. І якщо ви шукаєте зубні пасти без Sodium Lauryl Sulfate, то в цій дитячій він є. Зате нею можна добре почистити умивальник — теж користь.

Зубна паста "Комплексний догляд" — це вже для дорослих. Проста біла, потужно освіжаюча. Sodium Lauryl Sulfate в цій теж є, але мені подобається, коли паста добре піниться. Мене більше лякає інший компонент CI 77891 — діоксид титану. Та я спершу купила пасту, а лише тепер взялася детально читати склад. Як завжди, одні доводять, що в зубній пасті він нічим не може нашкодити, інші вимагають заборонити його використання в косметиці. Навіть не знаю, що про нього думати. Пастами Sanino я періодично користуюся все своє життя. Беру різні, зазвичай не ті, що для відбілювання. Чи добре вони очищають зуби? Як на мене — так.

Пасти Sanino — бюджетні, користуюсь часто, але не постійно