Анна Ліннік

Порожні баночки «догляд за порожниною рота»

Порожні баночки «догляд за порожниною рота»

1. Elmex Anticavity. Зубна паста "Елмекс" Захист від карієсу з амінфторидом

Має в складі амінофторид, який захищає від карієсу, зміцнює емаль та має мʼяку очищувальну структуру білого кольору та легкий приємний аромат мʼяти. Дуже дієва паста, рекомендую 🔥

👍🏻 100 з 10

2. Elmex Sensitive. Зубна паста "Елмекс" для чутливих зубів з амінофторидом

Аналогічна першій, але має більш мʼякий склад, створена для чутливих зубів. Відверто кажучи вона сподобалася мені менше, не отримала помітних результатів.

👍🏻 5 з 10

3. Signal Extra Fresh Aquamint Toothpaste. Зубна паста "Екстра свіжість"

У цього бренду багатий вибір, але, на мій погляд, мало дієвих паст, очищує так, більшого чекати не варто, має хімозний синій колір який бруднить все навкруги та хімозний аромат.

👍🏻 5 з 10

4. Sanino Total Care. Зубна паста "Комплексний догляд"

Очищує добре, і на цьому в принципі все, має приємний аромат легкої мʼяти та білу текстуру. Спробувати можна але, не те що буду повторювати.

👍 5 з 10

5. Colgate з фторидом та кальцієм

Не робить нічого, очищує і все. Здається в мене стара версія пакування. Але тато обожнюю цю пасту, матуся навпаки вже звикла до ефективних паст тому купую одразу декілька. Має приємний аромат та білу текстуру.

👎🏻 4 з 10

6. Blend-a-med анті-карієс

Аналогічно до пасти Colgate. Біла текстура, хімозний аромат.

👎🏻 4 з 10

7. Biomed Superwhite. Антибактеріальна відбілююча зубна паста для чутливої емалі "Кокос"

8. Biomed White Complex. Антибактеріальна відбілююча зубна паста "Вугілля"

9. Biomed Vitafresh. Антибактеріальна зубна паста для свіжості дихання і зміцнення емалі "Цитрус"

Пасти Biomed 7, 8, 9 це просто 👎🏻, приємні смаки але, не очищує взагалі краще вже купити Signal. Купувала тому, що була акція і було цікаво, але більше не має бажання купувати може в них і є дієві пасти, але не ці, точно.

1. Dontodent Antibacterial Oral Hygiene. Ополіскувач для порожнини рота "Антибактеріальний"

Непоганий ополіскувач за свої кошти, має великий обʼєм, непоганий смак мʼяти та саме головне він містить "КСИЛІТОЛ" в достатній кількості, в складі на 4 місяці тому це гарна профілактика карієсу 🔥 Рекомендую.

👍🏻 10 з 10

2. Meridol Gum Protection. Ополіскувач для ротової порожнини "Мерідол" від кровоточивості ясен

Побачила цей бренд, вирішила спробувати, якість на вищому рівні 🔥 З яснами проблем не маю тому не можу сказати чи дієвий, але гарно справляє зі своїми функціями, щиро рекомендую спробувати 🔥

👍🏻 100 з 10

3. Elmex Sensitive. Ополіскувач для рота "Елмекс" для чутливих зубів

Повторюватися не буду 😄 Вже купую не вперше, за свої гроші 🔥

👍🏻 10 з 10

Всім дякую за підтримку та увагу, бажаю всім здорових усмішок, миру та здоров'я 🧡