OKazkova

Лавандова насолода

Лавандова насолода

Я обожнюю аромат лаванди💜 Вже придбала декілька чудових ароматно-доглядових засобів, про які писала раніше, та моя колекція була б неповною без крему для тіла з лавандою. Тому нещодавно я вирушила на його пошуки до улюбленого MAKEUP. І знайшла цей чудовий кремчик від Mr.Scrubber.

Пакування. 250 мл крему міститься у прозорій пляшечці зі зручним дозатором. Спереду наліпка з назвою та ключовою інформацією про засіб. А зі зворотного боку опис, спосіб використання, умови зберігання та, звичайно ж, склад. І ще приємна позначка про те, що продукт не тестувався на тваринках🥰

Склад крему містить 97% інгредієнтів натурального походження. Найкорисніші інгредієнти:

  • Оливкова олія - зволоження та зняття подразнень
  • Рицинова олія - загоєння та вирівнювання тону
  • Олія ши - відновлення та захист шкіри
  • Олія авокадо - надає шкірі еластичності та пружності
  • Олія макадамії - відновлення та ніжність шкіри
  • Вода з квітів лаванди та ефірна олія лаванди - сприяють заспокоєнню шкіри й думок, зниженню тривожності та приємному засинанню
  • Корисні натуральні екстракти: череди, звіробою, ромашки, фенхелю, кульбаби, шавлії, амаранту - для зволоження, відновлення шкіри, нормалізації виділення себуму, зняття запалень
  • Токоферилацетат - продукт ацетилювання токоферолу, ефір токоферолу, в шкірі гідролізується у вітамін Е - відповідає за зволоження та захист шкіри, антиоксидант

Це ж справжній скарб! Я обожнюю натуральні доглядові засоби, що щедро насичені природними корисностями. Та, окрім чудового складу, є ще один важливий показник, який повністю виправдав мої очікування - аромат крему.

Аромат прекрасний! Подібний до ефірної олії лаванди, яку я нещодавно придбала (відгук туть: https://club.makeup.com.ua/post/42911/), тільки дуже ніжний. Істинна насолода💜 Неймовірно приємно використовувати цей крем ввечері перед сном, огортати себе цим заспокійливим ароматом, налаштовуватися на сон. Аромат тримається на шкірі близько 30 хвилин.

Консистенція комфортна, ніжна, не рідка. Легко розподіляється по шкірі, швидко вбирається. Крем не залишає ані липкості, ані жирності.

Ну і, звісно ж, необхідно сказати й про доглядові властивості крему. Він чудово зволожує та живить шкіру після душу, насичує її корисними оліями та екстрактами, робить її приємною на дотик. З цим кремом шкіра однаково якісно доглянута й зволожена і після гелю для душу, і після сольового скрабу (які теж, до речі, з ароматом лаванди😏).

Враження та підсумки:

💜 крем має неймовірно приємний та заспокійливий аромат лаванди

💜 швидко вбирається без липкості й жирності

💜 якісно доглядає за шкірою

💜 пакування зручне та привабливе

💜 дуже тішить натуральний склад крему і той факт, що він не тестувався на тваринах

💜 ціна супер доступна

Я в захваті від цього крему! І щиро рекомендую придивитися до нього🤗

Дякую за увагу🫶

Якщо цікаво, ось відгуки про інші доглядово-лавандові продукти: