yulia.solovei

Wow lips box, коробка щастя для ваших губ!

Wow lips box, коробка щастя для ваших губ!

Привіт, красунечки!

Нарешті я забрала свій подарунок від MUC, і зможу щиро поділитись з вами своїми відгуками 😘

В боксі приїхали три продукти:

  1. Bourjois Healthy Mix S.O.S Lip Oil
  2. Bourjois Rouge Velvet Ink Liquid Lipstick,
  3. Rimmel Oh My Gloss! Lip Oil, 001.

Ну що ж поговоримо про перший продукт, а саме олію для губ від Bourjois. Хочу відзначити дуже приємний для ока дизайн продукту , великий обʼєм, та великий аплікатор для нанесення. Олія зволожує гарно губи, немає відчуття липкості, не дуже стійка але дарує губам відчуття доглянутості. Тому моя оцінка 9/10.

Перейдемо до помали цього виробника у 03 відтінку. Подобається шикарний дизайн, зручний невеликий аплікатор, приємний запах, лекше нанесення. Колір більше схожий до рожевого, я б його назвала відтінок Барбі, який підійде більше для дівчаток зі світлим волоссям. Помада гарно лягає, не відчувається на губах, не дає ефекту стягнутості, по стійкості - середня . Тому моя оцінка -8/10.

А тепер наша новиночка олія для губ від бренду Rimmel. Перше це великий обʼєм олії, вистачить на довго, неймовірно приємний аромат, легкість в нанесенні, дарує губам природній блиск та гарно підкреслює.

Нижче залишаю свотчі на дані продукти.

Дівчатка, а на який продукт зняти більш детальний огляд чи зробити макіяж з ним ?

Wow lips box, коробка щастя для ваших губ!
Wow lips box, коробка щастя для ваших губ!
Wow lips box, коробка щастя для ваших губ!
Wow lips box, коробка щастя для ваших губ!
Wow lips box, коробка щастя для ваших губ!