Mila Masiukova

SPF50, який можна використовувати для дітей з 1 дня життя та що я в ньому знайшла

SPF50, який можна використовувати для дітей з 1 дня життя та що я в ньому знайшла

Я вже розповідала про кілька варіантів SPF50 на хімічних фільтрах та чому вони не всім підійдуть - https://club.makeup.com.ua/post/43741/ . Для себе я вирішила на кожен день обрати засіб на мінеральних фільтрах, тому що я працюю з дому і часто моє перебування на сонці становить всього 2-3 години на день, що = двом прогулянкам з собакою зранку та ввечері.

Оскільки сонцезахист на мінеральних фільтрах є більш безпечним, він не проникає в шкіру та змивається водою, для моїх потреб він буде кращим варіантом. Хімічні фільтра я залишила на вихідні, коли проводжу значно більше часу на сонці.

SPF50, який можна використовувати для дітей з 1 дня життя та що я в ньому знайшла
SPF50, який можна використовувати для дітей з 1 дня життя та що я в ньому знайшла
SPF50, який можна використовувати для дітей з 1 дня життя та що я в ньому знайшла

Pharmaceris Emotopic Mineral Protection Cream SPF 50+ має щільну текстуру. Його потрібно ретельно розподіляти по обличчю, щоб не залишати білих слідів. Виробник рекомендує наносити його за 30 хв до виходу на вулицю. За ці 30 хв крем якраз добре впитується.

Крем має доволі специфічний аромат, але не можу назвати його яскраво-вираженим. Думаю, що багатьом він не зайде, я вже навіть думала скасовувати замовлення, начитавшись відгуків. Але нічого такого страшного в цьому ароматі немає. Хоч я і ДУЖЕ чутлива до запахів, цей переношу добре, він мене не дратує, та і тримається недовго.

Крем трішки вибілює лице, але ненадовго. Після впитування повертається природній колір. Жирного блиску майже немає. Можливий легкий відблиск на сонці, але це норма для всіх мінеральних сонцезахистів.

А тепер розповім чому закохалась в цей санскрін:

  • · Він абсолютно безпечний, змивається теплою водою та може використовуватись для немовлят.
  • · Підійшов для моєї чутливої шкіри.
  • · Не викликає акне та подразнень.
  • · Захищає від сонця, але потребує регулярного оновлення.
  • Не вибілює та не жирнить.

З «мінусів» - окрім оновлення, не можна наносити на брови, якщо не хочете щоб вони побіліли.

Загалом цей санскрін мені дуже сподобався. Додала фото як лице виглядає після його нанесення в тіні та на сонці.

Моя щира рекомендація, також ціна дуже спокуслива.