Людмила

Як змінилася рутина 34 vs 35

Як змінилася рутина 34 vs 35

Я вважаю правильним нормалізувати вік тому в назві не календарний рік, а мій особистий

Як сказала моя улюблена Michelle Wong чим старше я стаю, тим простіше знайти фінанси на косметику і тим важче знайти час і енергію

Поміж іншого я вирішувала питання доступності електрики і Інтернету, робочі питання і найважчим було питання здоров’я. Тому найбільша трансформація сталася саме по відношенню до здоров’я. Я розумію, що приблизно в цей вік в жінок починається перименопауза: у когось пізніше, а у когось раніше. Завдяки гормональним проблемам (стадія прийняття ;) я звернула увагу на це питання just on time і маю змогу підійти до цього періоду життя більш усвідомлено

Мої топ 3 рішення, які працюють

  1. Продовжувати регулярні силові тренування. Це рятує ментально і фізично. Це вперше я ходила на тренування навіть під час застуди (якщо немає температури). Рішення приймала інтуїтивно, а потім прочитала про підхід above or below-the-neck symptoms. Я стала прихильницею м’язової маси як фактору, що зберігає здоров’я і гарний зовнішній вигляд
  2. Збільшити кількість протеїну в раціоні. Моє дитинство було дуже бідним і це рішення могло прийти б і раніше, якби не деякі упередження, часів життя без достатніх засобів на їжу. Для прикладу, коли в підлітковому віці я вчилася готувати макарони з фаршем, моя думка була, блін, де ж взяти стільки м’яса на кожен день. Ми цього не мали. Коли я почала працювати, м’яса стало більше, а тепер в раціоні з’явився протеїн. Спочатку щоб витримувати тренування, а потім як спосіб мати достатньо протеїну в раціоні. Бувають дні коли не готова готувати чи йти купувати повноцінний раціон, тоді можу з’їсти смаженої картоплі з салатом і запити протеїном :) Стала ним заміняти молоко в каві і протеїнову частину раціону якщо нема сил щось придумувати
  3. Продовжувати ретинол нон-стоп

Як же ці зображення важко вставляти...

І поки прийшла муза...

  1. Очищення. Очищувальна пінка для вмивання з муцином равлика Hollyskin Snail Foaming Facial Cleanser. Шукала ніжний очищуючий засіб, у якому гліцерин був би на початку списку, без олій і на м'яких ПАВ. Це гідна пінка від українського виробника, яка не сушить мою чи то комбіновану, чи то жирну, але точно чутливу шкіру. Тестую за порадою Dr. Shereene Idriss вмиватися просто водою. Побачимо :)
  2. Навколо очей. Holifrog Owel Multi-Peptide Eye Cream. Я маю жваву міміку і гусячі лапки в мене є давно, але їх то видно, то не видно. Цей засіб мав гарні відгуки і, здається, я ще не пробувала пептиди. Плюс в той момент мала пагані новини по здоров'ю і хотілося себе порадувати, а баночка така гарненька. Це приємний крем, що не залишає жирної плівки, і, схоже, візуально зменшує гусячі лапки. При цьому він не щипле і відчувається дуже ніжно
  3. Вітамін С. CEO 15% Vitamin C Brightening Serum (Sunday Riley). Шукала щось для жирної чутливої шкіри, тому що https://club.makeup.com.ua/post/6824/ перші пару хвилин викликає почервоніння, воно сходить, але ніжності не вистачає. Цей хотіла взяти на заміну C-Tetra Luxe від Medik8, який є маслянистим, писала про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/3422/ Сироватка від Sunday Riley тоже містить Tetrahexyldecyl Ascorbate, плюс тут ще якийсь мікроскопічний відсоток гліколевої кислоти. Приємна, баночка вау, запах ніжний, але ця форма жиророзчинна і навіть в кремовій текстурі сироватка трохи жирнить, некритично, але не так, щоб купити без сумнівів
  4. І далі сонцезахисний крем, один з тих, що маю в наявності. Я люблю на фізичних фільтрах, цей арсенал описувала у https://club.makeup.com.ua/post/11289/ Найулюбленіший - Madara, який порадила Тамара. Emotopic навіть на білявках після літа вибілює і зтікає з потом. А Medik8 задорогий для своєї неідеальності. В холодну пору використовую його - не тільки санскрін, а і колд крем виходить. Зверху наношу горошинку Australian Gold https://club.makeup.com.ua/post/17808/ сам по собі він дуже сушить

Я так закупилася на літо, що досі вистачає ;)

Чи можете порадити ще якийсь мінеральний SPF?

Вечір змінився мало з тих пір

  1. Очищення. Гідрофільна олія. Спробувала розрекламований Purito From Green Cleansing Oil , зрозуміла, що олії на Sorbeth-30 Tetraoleate мені подобаються більше, ніж на полісорбаті. Але це ж корейська. Пішла купила Weleda Nourishing Cleansing Balm, тоді я ще не знала. Він виявився з різким запахом цитрусу (перший раз ок, а потім приїдається), дуже густий і важко вичавлюється, важко розподіляється і зовсім не змивається без пінки. З ним і часу треба більше, і взагалі - не буду повторювати
  2. Другим етапом та ж очищувальна пінка для вмивання з муцином равлика Hollyskin Snail Foaming Facial Cleanser
  3. Під очі Medik8 Cristal Ceramide Retynal Eye - тільки на нижнє повіко, якщо наносити ретинол на верхнє повіко, може впливати на жировий запас і псувати таким чином верхнє повіко (звучить як забобони, але я вірю). На верхнє просто крем з пункту 5
  4. Сироватка. Найчастіше Crystal Retinal 3, намагаюся перейти на Crystal Retynal 6, але поки не виходить. Пару раз на тиждень замість неї заспокоююча Aveeno Calm&Restore Triple Oats Serum для чутливої шкіри. Якщо виспань більше звичайного, ретиналь чередую з Скінореном. Раз на тиждень - мигдалева сироватка від Ordinary
  5. Крем нічний зволожувальний для нормальної та сухої шкіри обличчя CeraVe Facial Moisturizing Lotion. Ну таке - повелася на кераміди, більше не куплю, лежить плівкою, ніби зволожує, ніби не комедогенить, але це неточно. Noreva Reparatrice з попереднього посту для мене поки що ідеальний, ним закривати ретинол краще

Іноді я втомлююся і не мажуся нічим :)

Я економний користувач, як би не хотіла використовувати крем для тіла кожен день, виходить в середньому раз на тиждень - частинам тіла з сухістю і шелушінням Bielenda Vege Mama Balm https://club.makeup.com.ua/post/13337/ , а частинам тіла з пупирками CeraVe Smoothing Lotion For Face And Body. Обидва хочу замінити на щось українське, примітила собі Hirudo Derm Atopic Program

Шию і декольте не знаю куди вписати. В літній період доглядаю як за обличчям, в зимовий жлоблюся ретиналь і тільки кремом мажу. Але іноді, коли в настрої, також наношу на них вітамін С і ретинол

Я намагаюся перейти на українські засоби, бальзам для губ від Біокон "Від тріщин на губах" ніжний, мило виглядає, не має різкого запаху і гарно живить. З тих пір як в мене з'явилися брекети, губи сильно шорхнуть і я його майже сточила за 3 місяці осені :)

Гіалуронки мені вже недостатньо, я тепер люблю гліцерин, тому Hydra B5 чекав сезону опалення, зараз просто домазую на зону декольте. Для обличчя, там де постійно ретинол, гліцерин набагато краще

І мигдалева сироватка на пупирки, якщо довго не користувалася кремом і запустила. Це SOS засіб на 1-2 ночі, далі використовую звичайний крем

А для ручок - живильний крем для рук "Добрий дотик" з аптеки біля дому. Чудовий український засіб!

По-моєму ця секція більше всього підходить під українську косметику

Брекетоносці, я тепер з вами:) Дуже боялася їх ставити в дорослому віці, але не жалкую ні разу, це одне з найкращих рішень в сфері здоров'я

Я більше не купую Curaprox з тих же причин, з яких намагаюся не купувати все від L'Oréal. Знайти заміну було непросто, але вийшло. Власне я заради цього сиджу цей пост розписую :)

Nordics 6580 в мене сильно кошлатилися, якось спробую їх серію Velvet

А от Spokar Soft для мене чудова заміна Curaprox 3960, ще і дешевша в рази

Монопучок Miradent I-Prox P. Він достатньо пружній, але не жорсткий, плюс має змінні деталі, а це екологічно. Я з ним намучилася - в мене весь час тріскалися тримачі біля пучечка. Саме тому в мене 4 пакування змінних пучечків і тільки 1 ручка-тримач :))) Я все думала, як же люди ним користуються, а в мене весь час ламається. Купила 4-й блакитний, а не рожевий, як перші 3, і перед тим як пучечок вставляти, розігріла тримач в окропі

Міжзубні щіточки Interprox 0.7

Зубна паста Gum Ortho - кількість фтору 1490 ppm, індекс абразивності 50

Ірігатор Medica+. Коли його купувала, брекети ще не планувалися, цей був недорогий і якісний. В мене портативний. Він виправдав себе, дуже якісний, виробник Японія. Але майте на увазі, на портативну модель немає ортодонтичних насадок!

Дякую всім, що ділитеся, люблю тут зависати. Пам'ятайте, будь ласка, проходити профілактичні огляди, це не менш важливо ніж косметика. Мене це дуже виручило

Мої подальші пошуки стосуються української косметики, що збалансована по ціна-якість і без сильного запаху :) Буду рада рекомендаціям :)