Людмила

Мій догляд у 34

Мій догляд у 34

Піклуватися про себе у такі буремні часи дає змогу сповільнитися, відновитися та знайти сили з надією дивитися у майбутнє

Отже дано: чутлива комбінована шкіра, що вже почала втрачати пружність, на відміну від підліткових років жирність потроху відступає, періодично висипання, а в моменти сильних нервових напружень руки тягнуться ще поколупати лице, тому бувають висипання роздерті

Якщо в підлітковому віці моїм девізом було "ні прищам любою ціною!", то зараз я думаю, що прищіки не такі вже і пагані, головне щоб зморшок нових не було :)))

Мій фокус - надійні активи, інгредієнти з доказовою базою. Гаманець не резиновий, тому економлю на засобах для вмивання, намагаюся мінімізувати кількість косметики. Плюс я не люблю декоративну косметику і парфуми

Ранок

Для тіла CeraVe Smoothing Lotion For Face And Body - гарно пом'якшує суху шкіру з шелушіннями, шкіра стає здоровішою. Засіб змивається плівочкою ввечері після душу, але мене все влаштовує

Також кульковий дезодорант La Roche-Posay Physiological 24H Roll-On Deodorant - в зимовий час мені його вистачає. До цього користувалася дезодорантами Weleda, дещо приїлися. Стійкість не така як у антиперспірантів, але я намагаюся використовувати якомога більш фізіологічні засоби. Такі дезодоранти вимагають регулярно приймати гігієнічні процедури, можуть не спасати від вологи, але при регулярній гігієні від запаху спасають

Лице

Вмивання. Очищувальний крем-гель для чутливої шкіриLa Roche-Posay Toleriane Anti-Inconforts Раніше використовувала Міцелярний гель для делікатного та глибокого очищення Babe Laboratorios Soothing Micelar Gel, він не сушив, але вирішила підібрати щось ще делікатніше. Toleriane гарно відчувається шкірою - очищує, не стягує, ніжний, не викликає висипань. Дещо неекономний - десь на 3 міс вистачає

Очі - використовую денну сироватку навколо очей з вітаміном С від Medik8 - C-Tetra Eye Lipid Vitamin C Antioxidant Serum. Це масляниста сироватка, але вона гарно вбирається, дещо освітлює область під очима, як на мене, трошки вирівнює мімічні зморшки

Сироватки для лиця підбираю в залежності від погоди. Хоча шкіра стала сухішою, але маслянисті субстанції у теплу погоду течуть

В холодну погоду використовую інтенсивну сироватку з вітаміном С і антиоксидантами від Medik8 - C-Tetra+ Intense Lipid Vitamin C Antioxidant Serum. Вона масляниста, в холодну погоду вбирається гарно, в теплу погоду так-сяк. Якщо без сонцезахисного крема, то ще зійде, під солнцезахисний засіб в теплу погоду важко для комбінованої шкіри

В теплу погоду використовую дуже просту, але незамінну для мене рідку зволожувальну сироватку HYDR8 B5 від Medik8. Для моєї чутливої, комбінованої шкіри, схильної взимку до сухості в певних ділянках, і протягом всього року час від часу схильної до запалень - вона ідеально. Ідеально вбирається і зволожує, не скатується, не липка. Намагалася її замінити бюджетнішою La Roche-Posay Hyalu B5 Serum - не зайшло, масниста, липка, викликає прищики підшкірні

Зверху використовую сонцезахисний крем PHYSICAL SUNSCREEN™ SPF50 від Medik8. Це сонцезахисний крем із SPF 50 широкого спектру дії, технологією захисту від забруднення, водостійкий (до 80 хв). Він густий, на фізичних фільтрах, але я обираю його тому що він містить оксід цинку, який гарний для проблемної шкіри, а також він не так маститься як креми на хімічних фільтрах. PHYSICAL SUNSCREEN™ SPF50 від Medik8 густий, але на сироватку наноситься добре, після нанесення треба гарно розподілити що не було розводів і хвилин через 5 він вкладається, перестає блищати

Мій догляд у 34

Оскільки використовую сонцезахисний та ще і водостійкий крем, 1 етап вмивання - гідрофільна олія. Тут дивлюся щоб були не просто масла, а хімічні речовини, що роблять масла очищуючими. В мене олія для демакіяжу Alterra - купила за 137 грн, порівнювати немає з чим, це перший досвід. Але вона очищує прям до скрипу, без сироватки і крему не обійтися

Далі мій улюблений Toleriane

Очі - рідку зволожувальну сироватку HYDR8 B5 від Medik8

Сироватки в залежності від стану шкіри. В більшості випадків Crystal Retinal 1 від Medik8. З моєю чутливою шкірою його достатньо і він робить шкіру помітно гладкішою, не такою масною, менше висипань, світлішою

1-2 рази на тиждень використовую сироватку-пілінг з мигдальною кислотою The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA Вона масляниста, пагано вбирається, але дає гарний ефект як на прищики, так і на вигляд шкіри в цілому - шкіра стає гладкішою, сяє. При нанесенні хвилин 30 з нею схожа на синьора помідора :) Потім почервоніння спадає

Якщо шкіра сухішає або по відчуттях активні інгредієнти не готова, хочеться перерву, тоді рідку зволожувальну сироватку HYDR8 B5 від Medik8 на все лице

І запечатую все моїм улюбленим кремом для проблемної шкіри, яка колись була жирною і тепер просто так не сприймає креми - зволожуючий крем Noreva Laboratoires Exfoliac Cream Reparatrice Не прищить і офігенськи зволожує! Трохи поблискує, але якщо не включати верхнє світло, то не видно :)

Здоров'я шкіри напряму залежить від здоров'я людини, здоров'я людини залежить від здоров'я кишківника, здоров'я кишківника залежить від здоров'я зубів. Зуби лікувати дорого!

Вперше дозволила собі таку дорогу пасту - воно того варте, тому що вона дуже приємно освіжає і з кавунчиком (Херсону - привіт!)

І обов'язково моє нове захоплення - міжзубні йоршики по розміру

Update від 23 березня 2023 - бренд Curaprox продовжує свою діяльність в країні, яка вбиває українців. Більше того, постачальник, що працює на українському ринку той самий, що і у країни-загарбника. З ідеологічних причин я перейду на інший бренд коли буду міняти щітку, йоршики і пасту

Ретельно підібрана косметика мені дозволяє зекономити на походах до косметолога, економлю як кошти, так і час

Не використовую апаратні методи через брак фінансів, ін'єкційні методи тому що вважаю їх знущанням над собою

Давайте дбати про себе, зараз це важливо як ніколи, разом переможемо!