Sasha🐣💔

Чи варта уваги пудра від Guerlain Meteorites?

Чи варта уваги пудра від Guerlain Meteorites?
Чи варта уваги пудра від Guerlain Meteorites?

Це моя давня хотілка, начиталась відгуків і вирішила себе порадувати на день народження. Придбала її.

Опис від бренду:

"Бренд Guerlain має заслужену довіру мільйонів жінок по всьому світові. Компанія не лише допомагає красуням підкреслити природну привабливість, але й піклується про їхнє здоров’я. Усі продукти бренда зроблені з натуральних компонентів, які дбають про ніжну жіночу шкіру і захищають її від зовнішнього негативного впливу.

Ця пудра поєднує в собі чудові маскувальні можливості та збалансований догляд за шкірою. Вирізняється хорошим матувальним та неперевершеним світловідбивальним ефектом. Засіб стане вашим незамінним помічником, адже він здатен маскувати дрібні недоліки та вирівнювати поверхню обличчя, радуючи вас легкістю нанесення та бездоганним виглядом макіяжу.

  • тонує та природно вирівнює відтінок шкіри
  • надає шкірі матовості та запобігає жирному блиску
  • розкішна упаковка
  • надає обличчю красивого сяйва''

Чи варта уваги пудра від Guerlain Meteorites?
Чи варта уваги пудра від Guerlain Meteorites?

Відгуки були різні, тому я довго вагалась. А ще мене підкупила красива баночка, обожнюю гарне пакування 😍Взагалі пудрами не користуюсь, як і тональним кремом. Тому я особливо не розуміла навіщо мені ця пудра, але ж пакування🙈

Пудра має дуже приємний аромат фіалки. Вона напівпрозора, з маленькими делікатними блискітками. Як писали деякі дівчата, ця пудра дає «холенный» вигляд обличчю. За два роки я нею користувалась разів 10 від сили🙈 вона просто стоїть в мене на столі, як прикраса, були думки взагалі її продати. На лиці практично не помітна, лише коли світить яскраве світло, можна помітити блискітки, на цьому все🤷🏻‍♀️Можна використовувати сяючу базу, або крем для обличчя і буде такий результат. Тому, особисто моя думка, я не рекомендую її купувати, думаю, можна знайти аналог набагато дешевше 🥰

Плюси ✅

-Гарне пакування

-Приємний аромат

-Красиве делікатне сяйво

Мінуси❌

- Ціна ( я купувала її ще в 2022 році, тоді ціна була 1020 грн, зараз 2504📷)

- Вона не перекриває недоліки