ANN_DI

Гідрогелева маска для обличчя від Joko Blend

Гідрогелева маска для обличчя від Joko Blend

Стільки крутих відгуків було на цю маску, що не стрималась, і захотіла спробувати) 😎

Так ось, представляю вашої уваги - Гідрогелева маска для обличчя з екстрактом волошки :

  • 1. Ефективне заспокоєння і зняття подразнень : Гідрогелева маска для обличчя від Joko Blend ідеально справляється з червонінням та подразненням (Перевірено на 100%)

  • 2. Очищення та звуження пор : Завдяки екстракту волошки та його пелюсткам маска допомагає очищати пори і звужує їх.

Гідрогелева маска для обличчя від Joko Blend
Гідрогелева маска для обличчя від Joko Blend
Гідрогелева маска для обличчя від Joko Blend
  • 3. Повернення пружності і еластичності : Допомагає вирівняти тон шкіри та повернути їй пружність і еластичність.

  • 4. Ідеально підходить для різних типів шкіри : Від сухої до жирної та втомленої шкіри, маска збагачена вітамінами і мінералами, що забезпечує необхідне живлення.

  • 5. Інтенсивне зволоження і природне сяйво : Відновлюючи оптимальний гідроліпідний баланс, маска забезпечує інтенсивне зволоження та природне сяйво.

  • 6. Враження : Ця гідрогелева маска стала для мене відкриттям у догляді за шкірою. Я вирішила спробувати її, після того, як використовувала віск на обличчі. Лице було трохи запалене та подразнене. Так ось, після неї, почервоніння зійшло відразу, шкіра заспокоїлась, стала більш зволоженою. Маска має приємний косметичний аромат)

Я задоволена на всі 100%

10 із 10 ⭐️