ANN_DI

Хна для фарбування брів від Mayur

Хна для фарбування брів від Mayur
Хна для фарбування брів від Mayur

Те, що я купую роками. ⏱️

Хна для фарбування брів від Mayur :

  • 1. Природна привабливість брів : Хна для фарбування брів дає природну красу і виразність, підкреслюючи контури обличчя і змінюючи вигляд до кращого. Брови змінюють обличчя 😎

  • 2. Висока стійкість : Хна забезпечує стійкість до двох тижнів, не змиваючись з шкіри, що робить його ідеальним варіантом для тривалого ефекту. Я поям обожнюю її саме за це. 🤍

  • 3. Простота в застосуванні : Легко використовувати в домашніх умовах, засіб не вимагає складних процедур і забезпечує комфортне застосування. Налив водички, і готово. І завжди можна змінити консистенцію 💧

Хна для фарбування брів від Mayur
Хна для фарбування брів від Mayur
  • 4. Безпечний склад : Розроблений на основірослинних компонентів, безпечний і не викликає подразнень. Але все ж таки, може викликати алергію, тому робимо тест перед застосуванням 💫

  • 5. Ефект татуажу : Дає відмінний ефект насиченості, що нагадує татуаж, підкреслюючи природну красу брів. Комусь таке подобається, комусь ні. Але якщо тримати менше, то будуть натуральні, гарні брівки 💙

  • 6. Враження : Я обожнюю цю Хну. Я користуюсь вже більше 4 років. Гарний контур, насиченість (яку я можу сама вибирати). Простота в використанні (прям дуже легко) , колір. АЛЕ, важливо не перетримати, особливо якщо вибираєш темний відтінок. У мене малюк різко захотів їсти, тому трохи прийдеться походити з темними бровами ( ну як трохи, 2 тижні точно 😂) Ну а ціна, дуже дуже приємна 🔥

Корекцію брів завжди роблю воском. Подробиці тут ⬇️

https://club.makeup.com.ua/post/41294/

10 із 10 ⭐️