Alina_Demchenko

Sinart Sun Kissed Bronzer : Якщо ви шукаєте свій перший бронзер , то це для вас

Sinart Sun Kissed Bronzer : Якщо ви шукаєте свій перший бронзер , то це для вас
Sinart Sun Kissed Bronzer : Якщо ви шукаєте свій перший бронзер , то це для вас
Sinart Sun Kissed Bronzer : Якщо ви шукаєте свій перший бронзер , то це для вас
Sinart Sun Kissed Bronzer : Якщо ви шукаєте свій перший бронзер , то це для вас

Бренд Sinart, доволі популярний серед візажистів і не дарма. Про якість продукту говорить все : від якості пакування, до якості самого засобу. По роботі, я стикалась з їх пензлями, олівцями для брів, гелями і зрозуміла одне : Я ХОЧУ ПРОДУКТ ВІД ЦЬОГО БРЕНДА. І ось в моїй косметички з'явився новий гарненький бронзер .

Sun Kissed Bronzer - запечений продукт. Його "розводи" нагадують хвилі піску десь у пустелі, а ніжний перелив з рефілу, затьмарює розум і переносить нас в якусь казку.

Пакування продукту на високому рівні; міцний пластик, гарно кольору, нагадуючий відтінок Ivory. Всередині знаходиться люстерко і авжеж, шикарно запечений продукт. Відтінок бронзеру всього один, але як на мене - він доволі універсальний. Він теплий, але без занадто рудого підтону і бачучути відгуки на різних відтінках шкіри, мені здається що він наче підлаштовується. Фініш - сатиновий. Він містить в собі ніжні сяючи часточки, які мають легке золоте сяйво, яке при розтушовці ідеально лягає на шкіру.

Завдяки подібній текстурі, продукт не пилить і наноситься тоненьким шаром, що як раз запобігає плям. Я знаю багато людей не люблять бронзери, але цей створений як для професіналів так і новачків

Sinart Sun Kissed Bronzer : Якщо ви шукаєте свій перший бронзер , то це для вас
Sinart Sun Kissed Bronzer : Якщо ви шукаєте свій перший бронзер , то це для вас
Sinart Sun Kissed Bronzer : Якщо ви шукаєте свій перший бронзер , то це для вас
Sinart Sun Kissed Bronzer : Якщо ви шукаєте свій перший бронзер , то це для вас

Здібність цього продукту нашаровуватися - є великим плюсом. Завдяки цьому, можна додати як легкого сяйва, так і додати реалістичної засмаги шкіри.

Мені подобається використовувати продукт як транзитний відтінок на повіках, який виглядає максимально натурально. "Макіяж без макіяжу" - саме такий ефект дає бронзер.

Він легкий, гарно тушується і підходить навіть на мою бліду шкіру, не виглядаючи при тому брудно чи інорідно. При тому коли я читала відгук Vikulyk я помітила на скільки на її шкірі він виглядає шикарно ( перевірте самі :https://club.makeup.com.ua/post/38486/).

Я однозначно можу рекомендувати цей продукт. Він відправляється в мою "особливу" /"святкову" косметичку, де зберігаю своїх фаворитів, які точно не підведуть у відповідальний момент. Думаю що це не останній мій продукт від цього бренду )))