alena.rosee

Відчуття нового рівню | MIXTURA

Відчуття нового рівню | MIXTURA

Коли як не в Липні можна зазирнути в косметичку Лісових Мавок та знайти там цей засіб, бо саме такий формат Інтимок , то точно щось "на фантастичному" 💚

Думаю вам точно захочется спробувати таку олійку 🌿 Давайте дивитись 🤩 (натискай Дізнатись більше).

Відчуття нового рівню | MIXTURA

Бренд Mixtura, який дуже мені подобається , від продукції до формул та пакування , цього разу мене здивував , бо таких інтимок я ще не мала 🤩

💚Пакування: Скляний флакон з дозатором , я люблю скляні баночки в ванній 🫧 дозатор працює справно і видає добру порцію засобу

💚Консистенція: маслянистий гель-крем, виробник зазначає що текстура схожа на мед, так , вона густа, але і рідка одночасно , мед який тільки - но зібрано з вулика 🐝 (дивись відео).

💚Запах: пахне неймовірно , травами , Аромат свіжий та трошки терпкий , в той же час ніжний.

🌿Активні компоненти:

Весь склад - просто посібник з гарних інгредієнтів , впевнено , Мавки точно щось подібне собі готують для б'юті краси 💚

Glycerin, Ricinus Communis Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water, Lavandula Angustifolia Flower Water, Sucrose Stearate, Sucrose Laurate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cucurbita Pepo Seed Oil, Prunus Kernel Oil, Lecithin, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Salvia Officinalis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Matricaria Chamomilla Flower Extract, Gardenia Green Powder, Litsea Cubeba Essential Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Thymus Vulgaris Essential Oil, Salvia Officinalis Oil, Citrus Limon Peel Oil, Rosewood Oil.

🤩Ефект:

🌹щоб відчути всю фантастику , треба користуватись правильно, а саме наносити засіб на суху шкіру сухими руками , після легкого масажу , додавай трошки води , олійка перетворюється в молочко і повністю змивається . Можна відчути легке відчуття теплоти саме при нанесенні , при змиванні воно пропадає . 💦

А залишається відчуття чистоти та зволоження . 😉

Засіб не піниться та не порушує природній PH баланс шкіри в ніжних ділянках .

Природні екстракти попереджають сухість , запалення , подразнення .

Користуватись таким засобом неймовірно приємно 💕

Я його чередую з використанням з мильною інтимкою, мені так подобається найбільше , але ця олійка для мене просто нове б'юті відкриття , бо вона настільки крута та приємна , що я її вже порекомендувала подругам , особливо тішить мега насичений та натуральний склад продукту 🌿

Також вона економічно витрачається 💦

А ви пробували такий засіб? Як вам?