Hrystja_

Спочатку я його не зрозуміла…

Спочатку я його не зрозуміла…

Я вже давно хотіла спробувати цей сорбет. Сама назва звучить досить цікаво.

Але спочатку я не змогла з ним подружитися.

Першим розчаруванням був запах. Я уявляла, що він буде пахнути динею. Він так не пахне, навіть приблизно.

В нього досить концентрований запах якихось олій, чи аромамасел. Спочатку відчувається досить різко.

Зате потім цей аромат якось змінюється, і вмивання перетворюється на справжній ритуал краси.

Сорбет жирний, бо складається по суті з олій.

Хто від нього чекає очищення до скрипу (так, як очікувала я), то тут його не буде. Саме тому він мені спочатку не сподобався. Я навіть пробувала його один раз використати в якості гідрофілки. Але ні...він не змиває макіяж, тональні тим більше.

Ну але подумала, що баночку все ж використаю.

Спочатку я його не зрозуміла…

Він справді працює як супер потужна живильна маска.

Мені він дуже схожий на маску Clarins hydra sos.

Всю дію цього сорбету видно зранку. Шкіра просто наповнена енергією, пружна і сяюча.

Тут результат мене вразив.

Сорбет використовую 2 рази/тиждень, коли буде холодно-буду частіше.

В складі безліч корисних для шкіри речовин: олія дині калахарі (покращує колір і барʼєр шкіри), олія бабасу (бореться пігментацією, захищає від фотостаріння), олія виноградних кісточок (освіжає, тонізує, підвищує пружність), олія крушиновидної обліпихи (регенеруюча дія), олія соняшнику (зменшує запалення, збільшує гідратацію), біла глина (очищує шкіру, звужує пори), діатомова земля ( природний антисептик, мінералізація шкіри), ефірна олія іланг-іланг (лікує акне), ефірна олія ванілі (тут йде вплив на нервову систему. Вона дійсно працює, бо якимось чином через цей запах організм вже сам налаштовується на відпочинок), рослинний гліцерин, вітамін Е.

Тут видно, що сорбент увібрав в себе все хороше і поживне.

Мені зараз він дуже подобається, а коли буде холодно - то взагалі стане маст хевом.