anya_kozachenkoo

Garnier smoothing hair food coconut & macadamia 3-in-1 hair mask

Garnier smoothing hair food coconut & macadamia 3-in-1 hair mask

Маски для волосся в такому великому об'ємі від Garnier вже давно стали популярними. Їх є багато різновидів, найпопулярніша з бананом, але я не люблю запах банана, тому завжди проходила повз, хотіла лише спробувати при нагоді з макадамією. Нещодавно купила маску з кокосом та макадамією, баночка пахла навіть закрита, тому взяла її.

У маски об'єм 400 мл, доволі густа, має колір топленого молока, розхід економний, виготовлена в Німеччині. Її можна використовувати як маску, наносячи на 3 і більше хвилин, а також як кондиціонер, змиваючи одразу,
І також як незмивний догляд, як останній не пробувала. Ефект однаковий, якщо використовувати як маску і як кондиціонер.

Волосся гарне після цього засобу, розсипчасте, необтяжене, гладке та є об'єм, і найголовніше не пушиться.

Окремо хочу виділити аромат маски, він просто неймовірно смачний, пахне карамельною цукерокою, ненав' язливий, на волоссі відчувається не довго, і як на мене це єдиний мінус. Це бюджетна маска, яка буде підтримувати ваше волосся в гарному стані, але звичайно дива з нього не зробить, ефект буде поки ви будете нею користуватися.

Garnier smoothing hair food coconut & macadamia 3-in-1 hair mask
Garnier smoothing hair food coconut & macadamia 3-in-1 hair mask
Garnier smoothing hair food coconut & macadamia 3-in-1 hair mask