Вікторія М🌹

Відновлювальний крем з пробіотиками Heimish Matcha Biome Intensive Repair Cream

Відновлювальний крем з пробіотиками Heimish Matcha Biome Intensive Repair Cream
Відновлювальний крем з пробіотиками Heimish Matcha Biome Intensive Repair Cream

Трошки розповіла в дописі-розпаковці, що міні версію крему Heimish Matcha Biome Intensive Repair Cream замовила покористуватися, бо була готова до того, що замовлення з ЄС прийдеться чекати довгенького (а там буде саме літній продукт для обличчя)

Відновлювальни�й крем з пробіотиками Heimish Matcha Biome Intensive Repair Cream

Його текстура схожа на баттер - щільна та жирненька, проте не надто олійна

Я чесно не очікувала аж такої консистенції і добре що замовила пробник, бо по складу крем настільки мені сподобався, що рука тягнулась обрати повний розмір 50 мл.

В кремі містить комплекс з екстрактів чаю матча, ферментів і пробіотиків та інших екстрактів і активів, таких як камелія, вітамін е, гіалуронова кислота, бергамот, какао, літсея кубеба, макадамія,ніацинамід, олія ши (каріте), пантенол, петитгрейн, ромашка, центелла, цинк

Ці компоненти сприяють заспокоєнню шкірного покриву, усуненню почервонінь, нормалізують мікробіом і зміцнюють природний захисний бар’єр епідерміс

Зауважте, що вода 💧 стоїть далеко не на першому місці, що чудово для живильного крему на зиму

Тобто олії переважають по кількості в складі, тому крем так схожий на баттер

А ось повний склад:

Camellia Sinensis Leaf Extract, Propanediol, Butylene Glycol, Diisostearyl Malate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetearyl Alcohol, Niacinamide, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Water, Glyceryl Stearate, 1,2-Hexanediol, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Poly, Hydrogenated Polydecene, Dipropylene Glycol, Panthenol, PEG-100 Stearate, Tocopheryl Acetate, Cetyl Palmitate, Sorbitan Olivate, Sorbitan Palmitate, Hydroxyacetophenone, Polyacrylate-13, Palmitic Acid, Stearic Acid, Polyisobutene, Theobroma Cacao Seed Extract, Carbomer, Dextrin, Tromethamine, Adenosine, Citrus Nobilis Peel Extract, Centella Asiatica Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Cupressus Sempervirens Leaf/Stem Extract, Disodium EDTA, Hedera Helix Leaf/Stem Extract, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Polysorbate 20, Sodium Hyaluronate, Sorbitan Isostearate, Lactobacillus Ferment, Saccharomyces Ferment, Litsea Cubeba Fruit Oil, Ribes Nigrum Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Jasminum Officinale Flower Water, Salvia Officinalis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Myristic Acid, Lauric Acid.

Крем я пробувала наносити після сироватки з вітаміном С Garnier Skin Active Vitamin C Night Serum і після сироватки з азелаїновою кислотою Cos De Baha Azelaic Acid 10% Serum

В усіх випадках ніяких побічних реакцій на шкірі не відбулося, чому я дуже рада

Я люблю саме такі креми, якими можна закрити будь-яку сироватку і які працюють для підтримання барʼєрних функцій шкіри і добре зволожують

Пальцями набирати крем важкувато, він завжди вискользував у мене кудись 🤪

По обличчю рівномірно розподіляється, не залишає відчуття жирності або маски, мої пори не забив, проте важкуватісиь все ж присутня, крем заплотний і занадто живильний для жирної/комбінованої шкіри на літній період, коли хочеться зволоження і здорового сяйва

Зранку на обличчя блищало

Через свою щільність витрачається економно, мені вистачило на тиждень

Тут у мене виникло питання щодо пакування, адже якщо я відкриваю пробник, то як я маю його зберігати, якщо він не закривається більше? Чи виробник вважає що ту кількість крему, а саме 5 мл. можна використати за один раз?

Якщо у когось це вийшло, напишіть)

Роблю висновки : крем Heimish Matcha Biome Intensive Repair Cream більше зараз підходить сухій шкірі, скоріше за все у нічному догляді, а для інших типів шкіри буде чудово працювати на відновлення взимку