MAXIMOVA🌷

Розпаковка від TOP Beauty

Розпаковка від TOP Beauty

Я випадково побачила засіб, який дуже просила у мене донька але я не могла втамувати її бажанку, бо не знала, що це створили і для дітей. А виявляється, що TOP Beauty створили! І багато мам видихнули з полегшенням та сказали бренду «дякую»😊 Мова іде про тканинну дитячу маску для обличчя. Вікові обмеження - від 5-ти років.

Моїй донці майже 7, а її мама б’ютіголік, яка вдома постійно щось ліпить на обличчя😂 і Єва неодноразово казала, що хоче також зробити маску (воно і зрозуміло, діти завжди бажають повторювати все за батьками). Я їй пояснювала, що це можна використовувати лише для дорослих але бажання від того не зникало.

Тому, як тільки ми відкрили цю коробку - одразу ж побігли робити масочку. Про неї відгук буде вже в наступному дописі😊

Розпаковка від TOP Beauty

Також, для своєї крихітки я обрала засіб 2 в 1 - шампунь-гель для душу. На літо дуже зручно👌

А для себе - пілінг для шкіри голови з АНА та ВНА кислотами. В цю спеку хочеться більш глибокого ощищення. Пілінг має дуже цікавий аплікатор для нанесення, думаю буде дуже зручним у використанні. Та про нього пізніше поділюсь враженнями.