𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Щітка для масажу та миття голови

Щітка для масажу та миття голови

Я давно хотіла спробувати щітку для масажу і миття голови і ось нарешті у мене є такий класний аксесуар від Lunnitsa.

Щітка для масажу та миття голови

Щітка дуже сподобалась мені за дизайном, виглядає круто. Зроблена якісно, без дефектів.

Корпус виконаний з бамбуку і силіконової основи, на якій розташовані зубчики, вони м'які, пружні і гнучкі, гладенькі і приємні на дотик, зовсім не грубі до шкіри.

Для зручності передбачений силіконовий фіксатор, завдяки якому виріб надійно утримується в долоні.

Щітку можна використовувати як для простого массажу голови, так і для її миття.
Користуватися нею - це справжній релакс!

Щітка гарно поміщається у моїй руці, не спадає, фіксується добре.
Масаж шкіри голови викликає тільки приємні враження і позитивні емоції, а головне - приносить багато користі.

Завдяки такому масажу покращується кровообіг і обмінні процеси. Посилений приток крові сприяє насиченню клітин киснем, що в свою чергу укріплює корені, запобігає випадінню волосся і може прискорювати його ріст. Також, масаж голови щіткою допомогає очистити пори і видалити ороговілих шар.

В процесі зубчики ретельно масажують шкіру, не деруть волосся. Такий масаж розслабляє і може навіть допомоги при головних болях. Одразу після відчувається полегшення.

Ця щіточка також буде прекрасним помічником при митті голови. Разом з активним масажем, вона швидко вспінює шампунь і також викликає класні відчуття.
При намоканні, виріб не ковзає і надійно лежить у долонях. Миється легко.

Я задоволена цим аксесуаром. Він справді класний і для мене зараз луже доречний, бо у цей сезон є схильність до посиленого випадіння волосся, тому масаж щіточкою як ніколи актуальний.