𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Зволожувальний крем для обличчя "Hydra"

Зволожувальний крем для обличчя "Hydra"

Це моє перше знайомство з українським брендом Lunnitsa і воно вийшло дуже позитивним.
Поділюся враженнями від застосування крему для обличчя "Hydra"

Зволожувальний крем для обличчя "Hydra"
Зволожувальний крем для обличчя "Hydra"
Зволожувальний крем для обличчя "Hydra"
Зволожувальний крем для обличчя "Hydra"
Зволожувальний крем для обличчя "Hydra"

У засобу дуже гарне і оригінальне пакування.
Крем випускається у картонній коробці на якій міститься вся необхідна інформація про продукт.

Сам крем знаходиться в скляній і достатньо важкій банці з матовим покриттям і дерев'яною кришкою з логотипом бренду. Зовнішньо виглядає дуже презентабельно і красиво, виділяючись таким дизайном серед інших. Ззаду на банці повторно дублюється склад.

Під дерев'яною кришкою є додатковий захист у вигляді пластикової мембрани.
Крем білого кольору, не дуже густий, має приємну і легку кремово-гелеву текстуру.

Аромат ніжний, квітковий, у мене асоціюється з фіалками, він зовсім ненав'язливий, на обличчі відчувається не довго.

Завдяки своїй невагомій текстурі засіб легко розподіляється по шкірі і швидко вбирається.
По відчуттях крем ну дуже комфортний, як раз такий, як я люблю. У мене комбінований тип, а зараз схильний до жирності, тому на теплий період я обираю легкі текстури, які не обтяжують і крем Hydra повністю задовільняє мої потреби.

Крем гарно зволожує шкіру, пом'якшує її, надає гладкість, шовковистість і робить більш еластичною. Обличчя на дотик стає дуже приємним і ніжним. Засіб не залишає липкості, не дає жирного блиску, фініш після нього гарний, сатиновий, видно, що шкіра добре зволожена.

З ним відчувається легкість, без перенавантаження. Крем не скочується і не конфліктує з іншими продуктами. Пори не забиває, висипань не викликав.
Також він не провокує посилене вироблення себуму, для мого типу підійшов ідеально, хоча на мою думку він підійде і для будь якого іншого типу.

Це чудовий базовий зволожуючий крем, який має прекрасні доглядові властивості.
У своєму складі засіб містить безліч компонентів натурального походження (сквалан, олію насіння кавуна, масло ши, гіалуронат натрію, сечовину, альгін, пулуан, вітамін Е, комплекс з трегалози і багато інших ).

Моїй шкірі сподобався.