Жорник Анна

Моя перша Палетка від eveline

Моя перша Палетка від eveline

Мій відгук про палетку тіней Eveline Ruby Glamour

Загальне враження:

Я в захваті від палетки тіней Eveline Ruby Glamour! Це дійсно чудовий продукт, який заслуговує на тверду 10 з 10.

Що мені подобається:

  • Широка гама кольорів: Ця палетка містить 12 тіней різних відтінків, від матових до сяючих, що дозволяє створювати безліч різноманітних образів.
  • Висока пігментація: Тіні дуже пігментовані, що дає їм насичений колір, який легко тушується.
  • Легке нанесення та тушування: Тіні чудово лягають на повіки і легко тушуються, не створюючи плям або смуг.
  • Стійкість: Тіні тримаються протягом всього дня, не обсипаючись і не тьмяніючи.
  • Приємний аромат: Ця палетка має ніжний приємний аромат, який мені дуже подобається.
  • Доступна ціна: Палетка Eveline Ruby Glamour має дуже доступну ціну, що робить її чудовим вибором як для новачків, так і для досвідчених користувачів.

Приклади образів:

За допомогою цієї палетки я можу створювати як денний макіяж, так і вечірній. Наприклад, я можу використовувати матові тіней нюдових відтінків для створення природного образу, або ж сяючі тіней для більш драматичного макіяжу.

Рекомендації:

Я щиро рекомендую палетку Eveline Ruby Glamour всім, хто шукає універсальну, пігментовану та стійку палетку тіней за доступною ціною.

Моя перша Палетка від eveline