Daniela P

Мої улюблені кісточки для макіяжу🪄

Мої улюблені кісточки для макіяжу🪄

Напевно всі памʼятають - кісточки ,які йшли в комплекті до румʼян, аплікатори в комплекті до тіней та спонжі в комплекті до пудр...Раніше на ринку не було такого вибору кісточок для макіяжу, а якщо були, то колючі та такі, що лице можна перетворити в джокерфейс😅

Мої перші кісточки були подарунком від сестри - набір із 7 штучок від MaxMar в срібному чохлі, чи то я просто від неї конфіскувала їх?🤔 Точно не памʼятаю😅

Потім наступні кісточки, я декілька забрала від мами...І на 1 курсі я за свою першу стипендію купила нормальний набір кісточок на аліекспресі від zoreya❤️ То була моя любов та що була, вони в мене ще є і декількома ще користуюсь...

Потім я придбала ще декілька окремо кісточок і ще один набір з різного ворсу, також на аліекспресі...

Отож, так з декількох наборів і декількох одиночних кісточок, я склала свій мінімум, яким користуюсь кожного разу...

Існують кісточки двох видів - натуральні(із ворсу кози,білочки...) та синтетичні.

Кісточки із натурального ворсу використовують переважно для сухих текстур(тіні, пудра, румʼяна), для рідких продуктів - обовʼязково тільки синтетичні, так як їх легше мити і вони не псуються .

Для нанесення тону я використовую три речі:

  • Пальці.
  • Бʼюті-блендер або спонж.
  • Плоска кісточка від Malva.

Якщо я хочу легке та невагоме покриття, то наношу точково тональний засіб пальцями,розтираючи по масажним лініям, як звичайний крем і зверху прохожусь вологим спонжем.

Якщо я хочу щільне нанесення, так щоб перекрити всі недоліки, то я використовую плоску кісточку, прихлопаючими рухами, не розтираючими,щоб не було полосок.

Синячки під очима я приховую за допомогою консилера, який також наношу двома способами:

  • Для рівномірного та легкого покриття розтушовую пальчиками.
  • Для більш плотнішого - невелика пушиста кісточка від Zoreya.

До речі для тону дуже класні кісточки від TopFace

Мої улюблені кісточки для макіяжу🪄

Для пудри я обираю велику пухнасту кісточку із натурального ворсу.

Для румʼян також пухнасту кісточку із натурального ворсу, але меншого розміру у вигляді каплі.

Для контуру - пухнаста скошена кісточка із натурального ворсу для сухої тектури і якщо рідкий контур, то вологий спонж.

Взагалі можна обирати тільки синтетичні і не хвилюватись, що вони зіпсуються. Але натуральний ворс краще наносить та тушує сухі продукти.

Моя велика любов і просто універсальні кісточка для нанесення тіней, зовсім не з набору і окремо її не купити, на жаль. Це кісточка з палетки тіней від Eveline Ruby Glamour.

Ця кісточка двохстороння і вона просто ідеальна, я готова писати їй свої оди кохання.

Також кісточка,яка не буде зайвою в косметичці - це пушиста бочечка маленька, просто ідеальна для розтушовки.

І ще дві необіхідні кісточки для макіяжу.

1 - скошена плоска кісточка із синтетичного ворсу для брів. Я полюбляю нею інколи малювати стрілки. В мене із аліекспрес, якась супер дешевенька, але супер зручна мені.

2 - плоска округлена для стрілок або консилером контур губ підправляти.

У дописі додала всі кісточки - аналоги до моїх з наборів.