Enkea

Mystic galaxy by Eveline

Mystic galaxy by Eveline
Mystic galaxy by Eveline

Всім привіт😊

Я довго думала, чи потрібна мені ця палетка. Взагалі мені дуже подобається фіолетовий і його відтінки. І от, коли я побачила на неї знижку, всі зірки зійшлися.

Сама палетка виготовлена з металу і зручно лежить у руці. В комплекті є двосторонній пензлик (мені попався трошки колючий, але це, певне, залежить від партії). Всього 12 неймовірних відтінків є нюдові і сяйні.

Свотчі зроблені в один шар і без бази.

Mystic galaxy by Eveline
Mystic galaxy by Eveline

Матові добре пігментовані, гарно переносятьсяі тушуютья, але трохи крихкі. Відтінок "earth" в палетці виглядає темно коричневим, але на мені чомусь йде у фіолетовий підтон. Таким яким він виглядає на моїх очах мені неймовірно подобається. Відтінок "comet" напівпрозорий і його краще наносити на підкладку з олівця. Решта виглядають на мені так як у палетці і дуже натурально підкреслюють очі.

А тепер про сяючі відтінки, їх більше, а саме 7, текстуру мають шовково-маслянисту. Я переношу їх пальцями, тому що як на мене, вони так краще лягають і розкриваються своєю красою.
Мої фаворити: saturn, mars, moon



Всі на світлій основі крім відтінку "pluto" він на сіро-коричневій. Ідеально підійде для смокі навіть без підкладки.


Палетка просто знахідка за свої гроші, ідеальна в подорож, адже має відтінки на будь який випадок+ пензлик і дзеркало.
Я жодного разу не пошкодувала, що купила її💫 Вона просто в саме💘.

Діліться чи придбали б собі таку і чи маєте свої фаворити палеток, що запали у ваше💗.

Всім спокійного мирного дня💙💛 і дякую за увагу♥️.

Enkea
20
Підписники
0