getejra

Догляд за лапками

Догляд за лапками

Для рук я маю три креми, 2 з них подаровані, третій (тіанде) купувався на "решту", тому не можу назвати це свідомим вибором засобів. Вони дуже посередні і мене зовсім не влаштовує ні результат ні відчуття на руках. Le Petit Marseillais доволі комфортний на руках, не робить плівки, приємний аромат, але результат слабенький, мені недостатньо зволоження. Така сама історія і з Dr. Sante - густий, приємний. А от тіанде взагалі моє розчарування, використовую на роботі: занадто рідкий, утворює плівку та відчуття сковзких рук, як тільки на них потрапляє волога, єдиний плюс - пахне приємно. У мене суховата шкіра рук і інколи є відчуття стягнутості - хотілось би це пофіксити. Придивляюсь до бренду Shelly, Mr.Scrubber або Sister's Aroma, але мені не потобається у них металева туба.

Догляд за лапками
Догляд за лапками
Догляд за лапками
Догляд за лапками
Догляд за лапками

Тут у мене аналогічна історія - засоби дуже посередні. VitaminClub бальзам має хвойний аромат, ніжну гелево-кремову текстуру, але й по дії такий самий ніжний. Яка з живокостом більш щільний, густий, але його також не вистачає для ідеального живлення та зволоження. Спрей для ніг від avon мене влаштовував завжди, зі своєю функцією він справляється чудово. Також думаю про Shelly та Mr.Scrubber. Порадьте, будь ласка, на які саме засоби цих брендів (або інших) потрібно звернути увагу, буду щиро вдячна!