DARIIAKOVACH

SEVEN7EEN X-TRAORDINAIRE

SEVEN7EEN X-TRAORDINAIRE

Привіт, красунечки🕊️

Сьогодні розповім про туш від Seventeen

Я люблю цей бренд і якщо чесно, є багато того, що я ще б хотіла спробувати. Я вже маю ледь не повну косметичку засобів цього бренду, бо це про якість

Я обрала для себе чорну туш, але є також коричневий колір. Для тих, хто любить більш природній ефект

Склад:

AQUA, PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC BEESWAX, ACACIA SENEGAL GUM, STEARIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, PALMITIC ACID, POLYBUTENE, OZOKERITE, VP/EICOSENE COPOLYMER, HYDROGENATED VEGATABLE OIL, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX,  AMINOMETHYL PROPANOL,  HYDROXYETHYLCELLULOSE,  STEARYL STEARATE, PHENOXYETHANOL, PROPYLPARABEN, MALTODEXTRIN,  TALC, [+/- CI 45410, CI 75470, CI 77007, CI 77120, CI 77288, CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77510, CI 77742, CI 77891, MICA.].

Хочу уточнити, що на самому упакуванні зазначено «dermatologically & ophthalmologically tested”, що є важливим для мене

А також «fragrance & gluten free»

Упакування

Чорна матова туба, яка звичайно марка і руками в тональному бажано не брати. Але дуже стильний флакон і доволі компактний

Зображена потрібна інформація

Щіточка

Щіточка туші ретельно фарбує кожну вію за всією довжиною, навіть дуже коротенькі вії в внутрішніх куточках очей, надаючи їм помітного подовження, вигину та об’єму.

Вона силіконова, справді велика але дуже зручна. Реально нею можна намалювати вії за 2 секунди і бігти по справах

Стійкість

Я ще скажу про те, що вона комфортна на віях і не викликала жодного дискомфорту. Туш не осипається взагалі, а також змивається водичкою. Та все ж я спочатку змиваю міцелярною водою

Туш тримається увесь день нікуди не тікаючи, не відбиваючись на жарі (сьогодні був краштест, година на сонці, я червоний мокрий помідор, а туш як нова на віях)

Реально текло з лоба на очі, але туш трималась і далі

Отже, туш я можу сміливо радити вам. Мені вона подобається більше за будь-яку Maybelline і взагалі не відчувається на віях.

Я реально почала бачити вії на світлинах, раніше мені треба було ліпити пучки для такого ефекту

Я дуже задоволена покупкою, виправдала мої очікування

(Одне око нафарбувала технікою «в бік», а інше «вверх». Також вище показую розмір щіточки біля ока)

Обіймаю 🤍