Nastina

Якісна бананова пудра EVELINE, що добре поєднується з усіма тональними засобами!

Якісна бананова пудра EVELINE, що добре поєднується з усіма тональними засобами!

Усім привіт! Я давно поглядала на розсипчаті пудри від бюджетного бренду EVELINE Cosmetics. Придбала саме цю пудру в вересні 2022-го. До цього дня вона в мене повністю закінчилася. А використовувала я її різними способами.

1) Наносила вуаллю пензликом для пудри.

2) Рівномірно прихлопуючими рухами наносила на все обличчя.

3) Робила бейкінг.

З цих трьох способів, бейкінг з даною пудрою не спрацював, адже вона таки має жовтий підтон і це було помітно з даною технікою нанесення

В усій решті пудра 10/10, адже надовго матує шкіру, має приємний аромат, зручну упаковку, до складу якої входить пуховка. Ну і ціна: купувала майже 2 роки тому за 103 гривні, зараз за знижкою можна вихопити за 148 грн.

Однозначно повторила б покупку, хочу ще спробувати персикову від EVELINE, а сьогоднішній продукт однозначно рекомендую Вам до покупки!

П

Якісна бананова пудра EVELINE, що добре поєднується з усіма тональними засобами!
Якісна бананова пудра EVELINE, що добре поєднується з усіма тональними засобами!
Якісна бананова пудра EVELINE, що добре поєднується з усіма тональними засобами!