krutoguuz

РУМ'ЯНА В СТІКУ СКАРБ ЧИ РОЗЧАРУВАННЯ

РУМ'ЯНА В СТІКУ СКАРБ ЧИ РОЗЧАРУВАННЯ
РУМ'ЯНА В СТІКУ СКАРБ ЧИ РОЗЧАРУВАННЯ

Почнемо з того, що це мої другі рум'яна ще тільки починаю знайомство з цим продуктом. Може колись і до бронзера дійду)

Перші рум'яна були від Maybelline, але ми не дуже подружилися з форматом. Тому не використавши до кінця я придбала ці в стіку від Golden Rose.

Ці рум'яна в мене у відтінку 02 - Dusty Rose, їх мені вистачило майже на рік. Там ще трішечки є, тому, як на мене вони достть економні. Користувалася я ними регулярно, щодня. Могла не наносити тон, але спф, рум'яна та гель для брів завжди на моєму обличчі)

Нижче прикріпляю фото, як вони виглядають на шкірі: зранку, протягом дня та у вечері. Як на мене непоганий та зручний у використанні продукт. Тому, що стік практичніше у нанесенні, а далі я використовувавла пензлик для розтушовки.

Що я можу сказати про стійкість?

Ну мені особливо немає з чим порівняти, але вони досить непогано торимаються особливо в прохолоднушу погоду (в мене жирна шкіра). На останньому фото вони трішки витерлися, але трішки відтінок ще залишився. Прийнаймі його завжди видно на ватних дисках при демакіяжі. Я на роботі працюю в масці, тому часто частину пігменту я просто нею витираю.

Висновок та враження:

Ціни на них досить різні від 150 до 400 грн, тому я насмілюся сказати, що це бюджетний продукт для макіяжу. Непогано підходить для знаймоства з рeм'янами, бо зручні у нанесені та розтушовці (можна пальцем або пензликом, спонжем). Не скочуються і тон від мого BB не зїдали.

Тому я ставлю їм 7/10, чому?

Дизайн, як на мене їх дуже дишевить, хоча, що можна очікувати від бюджетного продукту. А також знімаю бал за те що в кінці вони почали трішки кришитися і відпадати шматками, але весь інший час таких проблем не було.

Так, як вони вже на грані завершення і в пошуках чогось нового та дійсно вартого уваги. Буду рада, якщо поділитеся улюбленими рум'яшками в коментарях)

РУМ'ЯНА В СТІКУ СКАРБ ЧИ РОЗЧАРУВАННЯ
РУМ'ЯНА В СТІКУ СКАРБ ЧИ РОЗЧАРУВАННЯ
РУМ'ЯНА В СТІКУ СКАРБ ЧИ РОЗЧАРУВАННЯ
РУМ'ЯНА В СТІКУ СКАРБ ЧИ РОЗЧАРУВАННЯ