Ірина 🦋

Зубна паста, яку рекомендують стоматологи

Зубна паста, яку рекомендують стоматологи

Моє знайомство зі швейцарською фірмою Elmex 🇨🇭почалося зовсім випадково, з купівлі ополіскувача для рота, про який я вже розповідала тут https://club.makeup.com.ua/post/33213/

Ця паста одна з найпопулярніших у бренда, ще є зубна паста для чутливих зубів з амінофторидом Elmex Sensitive

Цю пасту можна купити як окремо, так і вже в наборі з ополіскувачем

Також в них є відбілююча паста Elmex Caries Protection Whitening Toothpast. Зовні дуже схожа на цю, відрізняється наявністю блакитної смужки на упаковці

Паста в тубі 75ml з кришечкою, що відкручується, більше люблю коли фліп-топ звичайно. Усередині кришечки є різьба, за допомогою якого можна видалити з пасти захист від першого відкриття.

Паста молочного кольору, ніжна консистенція, трохи як гелево/желейна, не знаю як краще описати її 😂. Вона має не надто насичений м'ятний смак, не пече, я люблю такі ніжні зубні пасти.

Піниться 🫧теж середньо, для мене це плюс, отже не так багато піноутворювачів додано до неї. Загалом засоби цієї фірми зараз рекомендують багато стоматологів 👩🏻‍⚕️

Очищає добре зуби, дихання після неї свіже, чутливість зубів не викликає 🦷

Про неї стільки говорять, що краще самим спробувати і зробити висновки, асортимент паст досить великий, щоб кожен міг вибрати підходящу для себе 😉

Мені сподобалася паста цієї фірми, можу рекомендувати її. Коли закінчиться, спробую ще якісь пасти цієї фірми 👍🏼

А які зубні пасти ваші улюблені?

Допис про мою дуже м'яку зубні щітку 🪥 , яка подобається всій моїй родині 🧑‍🧑‍🧒 https://club.makeup.com.ua/post/39322/

Зубна паста, яку рекомендують стоматологи
Зубна паста, яку рекомендують стоматологи
Зубна паста, яку рекомендують стоматологи

👶🏻 Зубна паста "Елмекс" для дітей від 0 до 6 років для молочних зубів Elmex Kids

👶🏻 Дитяча зубна паста (0-6 років) Elmex Caries Protection Kids

🧒🏻 Дитяча зубна паста Junior для дітей 6-12 років від карієсу Elmex Junior Toothpaste

🦷 Відбілювальна зубна паста для чутливих зубів Elmex Sensitive Whitening Toothpaste

🦷 Зубна паста Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent

🦷 Зубна паста Elmex Professional Sensitive Professional Gentle Whitening

🦷 Зубна паста Elmex Professional Dental Enamel Protection

🦷 Зубна паста Elmex Professional Sensitive Toothpaste

🦷 Зубна паста Elmex Sensitive Gentle White Toothpaste

🦷 Зубна паста Elmex Anti-Caries Professional

🦷 Зубна паста Elmex Caries Protection Plus

🦷 Зубна паста Elmex Opti-Namel Daily Repair Toothpaste