Ірина 🦋

Очищувальна маска для вирівнювання тону шкіри з ніацинамідом

Очищувальна маска для вирівнювання тону шкіри з ніацинамідом

Я вже в своїх дописах розповідала про всі мої інші засоби від Mary&May , а їх в мене було вже багато 😂 https://club.makeup.com.ua/post/32404/

Раніше я пробувала 3 інші глиняних масоки цього бренду, вони були в мене в обсязі по 30ml, і всі вони мені сподобалися. Я збиралася придбати якусь із них у великому обсязі, за ціною це виходить набагато вигідніше. Так як Lemon Niacinamide Glow залишалася остання маска, яку я ще не спробувала, а попередні на моїй шкірі давали приблизно однаковий ефект, то саме її я і купила у великій баночці 125ml.

Хоч моя шкіра нормального типу без прищів і постакне, але іноді може вискочити якийсь самотній прищик, який може залишити після себе слід, і потрібен час, щоб він зійшов, тому маска, що вибілює, вирівнює тон шкіри, ніколи не буде зайвою ☺️ Також вітамін С і ніацинамід добре впливають на шкіру при куперозі, а в мене є кілька червоних судин на крилах носа, і не хотілося б, щоб ця проблема погіршувалась

Якщо у вас постакне, почервоніння та шорсткість — ця очищувальна маска для вирівнювання тону шкіри з ніацинамідом від корейського бренда Mary & May зробить ваше обличчя чистим і свіжим на вигляд. Поєднуючи в собі лимонну цедру, екстракт персика та вітамін С, засіб чудово освітлює плями. Ефективність посилює ніацинамід, який на додаток ще й нормалізує роботу сальних залоз, а глиняна основа витягує з пор забруднення

Особливості Mary & May Lemon Niacinamide Glow Wash Off Pack:

🍋 порошок лимонної цедри, глюконолактон стимулюють м’яке відлущення ороговілих клітин

🍋 екстракт персика тонізує, підтримує шкіру зволоженою, пружною та еластичною

🍋 надзвичайно ніжна кремова консистенція, що не стягує шкіру та легко змивається;
🍋 вітамін С надає освітлювального ефекту, покращує синтез колагену

🍋 ніацинамід відбілює плями, вирівнює тон, зменшує жирність

🍋 надає здорового сяйва, усуває лущення й шорсткість
🍋 каолін поглинає забруднення, сприяє очищенню пор.

Очищувальна маска для вирівнювання тону шкіри з ніацинамідом
Очищувальна маска для вирівнювання тону шкіри з ніацинамідом

Пакування: Мила скляна прозора баночка з металевою кришечкою додатково була упакована в картонну коробочку. Під кришкою є ще захисна пластикова кришечка. Так само в комплекті йде лопаточка для набору маски, мені дуже подобається як все продумано.

Консистенція та колір: Маска кремової досить густої консистенції. Усередині є маленькі частинки, схожі на шматочки лимона, це фішка всіх глиняних масок Mary&May, у кожній з них були всередині якісь вкраплення, що надають зовні більше натуральності засобам. Колір у неї білий з легким сіруватим підтоном.

Аромат: легкий, приємний з нотками лимона

Наношу маску середнім шаром, не надто прозорим і не густим, чим тонший шар, тим швидше вона почне підсихати, на очищену шкіру.

Незважаючи на свою густу консистенцію у баночці, вона легко наноситься та розподіляється по обличчю.

Ці частинки в середені маски досить м'які, практично не відчуваються ні при нанесенні ні при змиванні.

Тримаю маску на обличчі 10-15 хвилин ⏰. За цей час вона трохи вбирається і починає підсихати, потихеньку стягуючи шкіру, але вона не тріскає і не сипеться, як буває з деякими глиняними масками. Але в будь-якому випадку я її намагаюся на перетримувати

Поки маска на обличчі, ніяких неприємних відчуттів вона не викликає. Змивається без проблем водою 🚿

Після маски тон обличчя трохи вирівняний. Пори на якийсь час зменшені, шкіра без почервонінь, не пересушена. Чудес ця маска не створить, але як додатковий етап догляду та любові 🥰 до себе мене влаштовує.

Я дуже рада своєму знайомству з корейським брендом Mary&May, і можу вам рекомендувати хоча б познайомитися з ним, тим більше у них багато засобів можливо знайти у пробниках чи мініатюрах

Для тих, хто займається освітленням шкіри, є наборчик мініатюр з ніацинамідом для освітлення шкіри, який складається з 3 засобів по 7 штук: пінка, серум, крем під очі по 1,5g

А чи пробували ви якусь їхню продукцію?

Так само у них є класний набір з 5 мініатюр масок, за ціною виходить навіть вигідніше, ніж брати по 1, і відразу буде можливість протестувати все