Марія Bondar

Гель снігового гриба

Гель снігового гриба

Я вже деякий час користуюся гелем SNOW MUSHROOM REAL SOOTHING GEL від daymellow і готова поділитися своїми враженнями.

Переваги:

Зволоження: Гель чудово зволожує шкіру, роблячи її м'якою та гладенькою. Після нанесення шкіра відчувається наповненою вологою і добре доглянутою.

Заспокійливий ефект: Завдяки інгредієнтам, таким як гриб сніговий вуховик (Tremella fuciformis), гель має заспокійливий ефект, що дуже корисно після впливу сонця або інших подразнень.

Текстура: Легка, гелева текстура швидко всмоктується в шкіру, не залишаючи липкого відчуття. Це особливо зручно влітку, коли не хочеться наносити важкі засоби на обличчя.

Аромат: Гель має ніжний, ненав'язливий аромат, що не конфліктує з іншими косметичними засобами або парфумами.

Універсальність: Засіб підходить для різних типів шкіри, навіть для чутливої, і може використовуватися як самостійний продукт або як додатковий зволожуючий шар під крем.

Недоліки:

Гель не завжди легко знайти, і може знадобитися замовлення онлайн, що додає витрат на доставку. Купувала я не на мейкап.

Загалом, я дуже задоволена гелем SNOW MUSHROOM REAL SOOTHING GEL від daymellow. Він забезпечує відмінне зволоження та заспокійливий ефект, що робить його незамінним у моєму догляді за шкірою.