Viktoria_Ilnytska

Парфумований скраб для тіла з шимером | Joko Blend

Парфумований скраб для тіла з шимером | Joko Blend
Парфумований скраб для тіла з шимером | Joko Blend

Привіт красуні💗

Літня пора вимагає частішого та різноманітнішого догляду за шкірою тіла🙌🏼

Усі ми чудово знаємо що регулярне застосування скрабу допомагає підтримувати шкіру м'якою, гладкою та здоровою

Я обрала для себе скраб від Joko Blend з шимером, що підходить навіть чутливому типу шкіри💗

💗Упакування дуже дівоче, баночка прозора з сяючим дизайном у рожево-білих тонах

💗Надзвичайно порадував мене обʼєм аж 380 грам

💗З відкриттям баночки, розкривається приємний солодкуватий аромат: переплітаються кокос та ефірні квіткові олії

💗Далі неймовірно блискуча скрабова консистенція, яка гарно переливається сяйвом

💗Консистенція ближче до рідкої, шкіра одразу огортається маслами та сяйвом

Спосіб застосування:

перед використанням перемішати скраб. Нанести масажними рухами на суху або вологу шкіру, приділяючи додаткову увагу проблемним зонам тіла. Ретельно змити водою, використовувати до трьох разів на тиждень.

Скраб в дії:

Такі засоби я наношу лише на вологу шкіру роблячи масаж легкими натисканнями. Засіб гарно розподіляється, а його насичена масляниста текстура насичує шкіру оліями під час скрабування. Шимер одразу липне до тіла і залишається на ньому після ванних процедур. Мені сподобався ефект, а саме зволоження, гладкість шкіри та сяйво💫

Склад розкішно-насичений. Містить комплекс активних компонентів: мілкодисперсну морську сіль, олії Моной де Таїті та макадамії, екстракт жасмину, які пом'якшують суху шкіру, ніжно відлущують ороговілі клітини, розгладжують епідерміс та покращують кровообіг.

💫Морська сіль - природний відлущуючий компонент, який чудово стимулюює шкіру до відновлення і регенерації, зміцнює капіляри та знімає стрес.

💫Олія Моною де Таїті є прекрасним засобом для догляду за чутливою, схильної до сухості і подразнень шкірою, заспокоює, пом'якшує, підвищує пружність і еластичність.

💫Олія макадамії надає протизапальну, омолоджуючу та зволожуючу дію, сприяє відновленню шкіри та чудово тонізує.

Дівчата уявіть тільки-но який ефект буде на засмаглій шкірі🤩 Тож якщо шукаєте засіб, що моментально зволожить та додатково очистить вашу шкіру, зробить її гладкою як шовк і сяючою, цей скраб точно для вас🫶🏻