Zera Khaibulaeva

Домашній догляд за ручками з Joko Blend

Домашній догляд за ручками з Joko Blend
Домашній догляд за ручками з Joko Blend

Вперше використовувала такий продукт для домашнього догляду за руками. Я дуже люблю періодично використовувати шкарпетки для педикюру від цього бренду, тепер прийшов час знайомитись і з рукавичками.

Мої руки схильні до сухості, особливо в холодний період. А ці процедури розраховані також і для домашнього манікюру. Манікюр я зараз роблю вдома, нігті не покриваю.

Упакування має зручну надсічку для відкривання.

На зворотній стороні є інструкція, інформація про продукт, склад.

В упаковці є одна пара рукавичок в середині яких спеціальна емульсія. Аналогів я ще не пробувала, тож порівняти поки нема з чим, для мене це звичайні рукавички, які кладуть в упаковку з фарбою для фарбування. Полієтилен рукавичок плотний, не пошкодився при використанні.

В середині є 2 наліпки для фіксації з назвою бренду.

Емульсія має приємний аромат, мені здається, він дуже подібний до того, що має емульсія зі шкарпеток для педикюру.

Консистенція емульсії не дуже плотна, легко розподіляється по руках в рукавичках, легко масажується.

У складі емульсії є кокосова олія, колаген і кератин, амінокислоти,вітамін Е, екстракт лотоса та інші компоненти, які мають зволожуючі та антисептичні властивості.

Спосіб використання дуже простий і зручний:

Сідайте зручно, підготуйте все необхідне для манікюру( рекомендую взяти папір, аби забрати зайві залишки емульсії після зняття).

🔸Якщо маєте лак на нігтях, то треба очистити поверхню.

🔸Одягніть рукавички і помасажуйте добре руки.

🔸Залиште на 10-15 хвилин руки у рукавицях

🔸Заберіть залишки емульсії, тут мені допомагають паперові рушники.

🔸Зробіть манікюр, я відтискаю кутикулу і обрізаю її.

В результаті руки гарно зволожені, дуже приємні на дотик, при чому цей ефект зберігається добу точно.

Мені дуже сподобався ефект від такої процедури і залюбки його буду повторювати ☺️