Марія Bondar

Сонцезахисний стік

Сонцезахисний стік

Я нещодавно спробувала DAILY UV PROTECT SUN STICK від Farmstay, і ось мої враження.

Перш за все, цей сонцезахисний стік зручний у використанні. Його компактний розмір дозволяє легко носити його з собою в сумці або навіть в кишені. Нанесення продукту просте і швидке – потрібно просто провести стіком по шкірі.

Щодо захисту від сонця, продукт дійсно добре виконує свою функцію. Я використовував його під час довгих прогулянок на сонці, і моя шкіра залишалася захищеною без будь-яких ознак опіків або подразнень. Фактор захисту SPF 50+ PA++++ забезпечує надійний захист як від UVA, так і від UVB-променів.

Зручним є також те, що цей стік можна використовувати поверх макіяжу, що дозволяє поновлювати захист протягом дня, не порушуючи макіяж.

Єдиний недолік, який я помітив, це те, що продукт може бути трохи важкуватим для чутливої шкіри, особливо при тривалому використанні. Однак для більшості людей це не стане проблемою.

Загалом, DAILY UV PROTECT SUN STICK від Farmstay є відмінним вибором для тих, хто шукає зручний та ефективний сонцезахисний засіб на кожен день.