MAXIMOVA🌷

NIVEA SUN сонцезахисний спрей для тіла і обличчя

NIVEA SUN сонцезахисний спрей для тіла і обличчя

По-перше, NIVEA знають, як зволожити шкіру, а по-друге, як виявилось, захист SPF 30 досить високий і добре захищає від сонця.

NIVEA SUN сонцезахисний спрей для тіла і обличчя
  • він призначений для тіла та обличчя, я ж його наносила лише на тіло, так як для обличчя використовую окремий засіб
  • маю відзначити, що формула дуже добре зволожує шкіру, склад збагачений антиоксидантним вітаміном Е, також гліцерин забезпечує додаткове зволоження; після нанесення не відчуваю обтяження чи жирності
  • текстура досить рідка, не жирна, для мене якраз комфортна, легко розподіляється та досить швидко вбирається (хвилин 5)
  • не залишає білих слідів
  • розпилювач добре працює, а форма баночки зручна, завдяки вигинам по бокам (вказано, що на 95% виготовлена з переробленого пластику👌)
  • аромат досить насичений, приємний, має нотки класичної віддушки кремів NIVEA
  • заявлено, що формула водостійка проте поновлювати нанесення потрібно після кожного купання, я так і робила

У складі поєднали 5 фільтрів для захисту:

  • Ethylhexyl salicylate
  • Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine
  • Butyl methoxydibenzoylmethane
  • Ethylhexyltriazone
  • Phenylbenzimidazole sulfonic acid

Рівень захисту крем має хороший, я за день проведений на вулиці за містом не згоріла, шкіра ніби трошки обвітрилась і на наступний день проявилась легесенька засмага. При цьому не було сухості і дискомфорту.

Я задоволена дією крему, його рівнем захисту та дуже комфортною текстурою.

Зараз ще й акційна ціна 479 грн🔥

також поділюсь з вами враженнями на інші сонцезахисні засоби бренду