DARIIAKOVACH

SEVEN7EEN 24-H BROW STYLE

SEVEN7EEN 24-H BROW STYLE

Привіт, красунечки🕊️

Про нереальну туш я вже розповіла, я придбала її по рекомендаціях і не розчарована

Про неї тут https://club.makeup.com.ua/post/44413/

А от гель для брів мене здивувати вже не може, бо всі вони фіксують брови однаково. Тільки мило чи віск може втримати ідеально

Чи ні?

Цей гель я хотіла спробувати давно, адже я дуже люблю саме гелі, коли це повноцінний продукт і тобі не потрібна додаткова щіточка з собою

Я постійно вкладаю брови, адже без укладки вони будуть в різні сторони дивитись

Зручно брати з собою такий формат, то ж я наважилась і придбала

Склад:

AQUA, PVP, CARBOMER, TROMETHAMINE, GLYCERIN, ARGAN OIL POLYGLYCERYL-4 ESTERS, PANTHENOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, DISODIUM EDTA

Складники гелю забезпечують об'єм і роблять волосинки більш пружними.

Арганова олія та провітамін B5 у складі доглядають за шкірою та волосинками брів

Виготовлений без тваринних продуктів.

Зверніть увагу на написи на упакуванні, вони говорять самі за себе

Упакування

Гель в білій пластиковій тубі, з зручною щіточкою. Вона трошки схожа на жучка 🤭 але насправді дуже зручна, я боялась, що не зможу нею працювати адже звикла до класичних щіточок

Консистенція

Гель доволі рідкий, не як клей. Прозорий і аромат майже відсутній

Використання

На мої густі брови вистачає гелю, який набирається з першого разу. Тобто я дістаю щіточку і профарбовую брови, не занурюючи знов

Треба дати час підсушитись, не чіпаючи брови

І тоді вони просто камʼяніють, утворюючи ефект ламінування

Брови дуже доглянуті на вигляд

Гель мені дуже подобається, це мій постійній макіяж зараз. Гель і туш, ну окрім спф

Я безмежно задоволена цим засобом і хочеться далі знайомитись з брендом

Але у мене вже давно прихований для вас огляд новинок, який я обовʼязково опублікую згодом

Обіймаю 🤍