dianakoliadenko_

Paese Rice Powder| Рисова пудра для обличчя

Paese Rice Powder| Рисова пудра для обличчя
Paese Rice Powder| Рисова пудра для обличчя
Paese Rice Powder| Рисова пудра для обличчя

Привіт, сьогодні поговоримо про продукт, який дуже часто рекомендують у TikTok. З даною пудрою я познайомилась ще декілька років тому, проте, давно її не купувала, хоча дуже часто планувала покупку.

Для мене, це однозначно один з найкращих варіантів бюджетної пудри (на котру, до речі, дуже часто бувають знижки) з гарним некомедогенним й безпечним складом. Цей продукт дійсно дуже гарно матує шкіру обличчя й фіксує макіяж, а також, її можна використовувати для бейкінгу.

У мене комбінована шкіра обличчя і вона мені чудово підійшла, до вечора моя шкіра не потребувала додаткового поновлення продукту, хоча зазвичай, у моїй сумочці завжди були присутні матуючі серветки про всяк випадок)

Особисто для мене, упакування доволі хороше. Всередині присутня ніби решітка, котру можна крутити і таким чином регулювати кількість висипання продукту, проте, я зробила помилку і перевернула баночку, коли ця решітка була повністю відкрита й висипалась велика кількість.

Вага- 10g.

  • Розсипчастий формат
  • Ідеально підходить для всіх типів шкіри
  • Якісно матує та усуває жирний блиск, гарно фіксує макіяж
  • Пудра зовсім не відчувається на шкірі,має легку текстуру й рівномірно лягає на обличчя
  • Має легкий, ненав'язливий аромат
  • Добре поєднується з іншими косметичними продуктами
  • Не забиває пори
  • Підлаштовується під природний відтінок шкіри
  • Не містить парабенів і алергенів
  • Підходить для створення макіяжу в стилі бейкінг

Oryza Sativa Powder, Magnesium Stearate, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexy|glycerin.

Ця пудра, містить 98% натуральних інгредієнтів та на 100% є веганською.

Для мене зручно використовувати пудру поверх макіяжу таким чином, коли трішки продукту я насипаю у кришечку і звідти наношу її кісточкою ніби притоптуючими рухами, перед цим додатково струсивши її, "вдаривши" об руку.

Варто зазначити,що у комплекті немає пуховки.

Отже, на мою думку, рисова пудра Paese стане вашим незамінним помічником для фіксації макіяжу, тому я однозначно її рекомендую й оцінюю на 10/10🌾