Daria_makeuplover_

Умивачки від Cerave та Medik8)

Умивачки від Cerave та Medik8)

Кожного дня зранку та ввечері я використовую cerave, вже десь протягом року, мені підійшла ця умивачка) Трохи про неї:

  • призначення - антибактеріальне, від вугрів, від чорних цяток, очищення, проти запалень.
  • Зі своїм призначенням справляється дійсно гарне очищення після неї, також зменшення висипів та відсутність нових)
  • В складі містяться такі компоненти як, гіалуронова кислота, кераміди, ніацинамід, саліцилова кислота, цераміди, після використання шкіра не стяшнута
  • підоходить на кожен день)

Приблизно 2 рази на тиждень я викоритсовую умивачку для глубокого очищення з кислотами від Medik8, що важливо вмиваюся нею зранку) Трохи про неї:

  • в складі є такі активні елементи як - aha-кислоти, бергамот, гліколева кислота, лаванда, м'ята, мигдальна кислота, молочна кислота, пачулі, петитгрейн, саліцилова кислота.
  • такі активні компоненти добре працюють з очещенням пор, одразу видно в Т зоні, також підсушують сильні висипи та попереджають нові
  • важливо пам'ятати, що ця умивачка не підходить на кожен день, так як в складі є багато активниї компонентів)
  • запах приємний, текстура як у звичайного гелю)

Ці 2 засоби ідеальні для мене, гарно очищуть та доглядають за обличчям)

Умивачки від Cerave та Medik8)