red_dragon

Лимонний тонер з кислотами AHA, BHA та вітаміном С

Лимонний тонер з кислотами AHA, BHA та вітаміном С

Нещодавно придбала багато пробничків тонера для обличчя від Tocobo у вигляді лимончика по гарній ціні на MAKEUP 🍋 У складі якого є: aha-кислоти, bha-кислоти, алантоїн, бергамот, бетаїн, вітамін с, гліколева кислота, гіалуронова кислота, лаванда, лимон, пантенол, петитгрейн, розмарин, саліцилова кислота.

Супер гарне і цікаве пакування лимончика 🍋 мене зачіпило, зручно використовувати, є лінія надриву. А також такий пробничок легко поміститься у дорожню сумку або в косметичку для подорожей.

Продукт має насичений, свіжий аромат лимону, консистенція, як у водички, нейтрального кольору. Мені одного пробничка вистачає на один раз, для повноцінного використання на обличчя та шию.

Підходить для всіх типів шкіри. Як власниця чутливого типу шкіри, заявляю, мені підійшов чудово 🫶

Лимонний тонер з кислотами AHA, BHA та вітаміном С

Переваги продукту:

- Сприяє видаленню ороговілих шарів епідермісу, вирівнюючи його структуру та активізуючи процес відновлення клітин

- Завдяки додаванню саліцилової кислоти, має антибактеріальні властивості

- Підходить для різних типів шкіри

- Глибоко очищає пори від себуму та інших забруднень

Я отримала гарний ефект зволоження та розгладження, після використання шкіра стає більш пружною, обличчя має більш рівномірний, світлий тон.

Дуже хотілося б придбати цей продукт знову, але на MAKEUP зникли пробнички і немає повнорозмірного засобу 🍋