☕️ Karina ☕️

BLESS BEAUTY ГЕЛЕВИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ГУБ

BLESS BEAUTY ГЕЛЕВИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ГУБ

💋Опис від виробника - Гелевий олівець для губ від Bless Beauty може стати відмінним інструментом для створення трендового макіяжу губ. З його допомогою можна досягти як рівного контуру губ, так і легкої розтушовки, вибір залежить лише від твоїх вподобань. Гелева консистенція забезпечує рівномірне нанесення і не сушить губи, а матовий фініш додає стильності та тривалості макіяжу. Олівець може залишатися на вустах годинами, що робить його ідеальним вибором для тривалих заходів чи під час їжі. Різноманітна гама відтінків дозволяє легко знайти той, який підійде саме тобі і стане твоїм фаворитом. З використанням цього олівця в твоєму макіяжі ти точно будеш відчувати себе впевненою і стильною.

💋Об'єм - 1,2 г

💋Виробник - Польща.

BLESS BEAUTY ГЕЛЕВИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ГУБ

💋Відтінок - 306 coffee cream.

Я полюбляю саме такі кавові, нюдові кольори. І це було ідеальне влучання в мої вподобання. Прикріпляю свотчі.

💋Враження - я дуже задоволена цим гелевим олівцем. Він комфортно відчувається на губах, легко наноситься й рівномірно наноситься та розтушовується за необхідності. Губи не сушить (ще я завжди попередньо зволожую їх перед нанесенням декоративної продукції). А саме цей відтінок мені дуже сподобався. Він розкішний, але і в той же час підійде для будь яких макіяжів (повсякденного чи вечірнього). Стійкість теж достойна. Змивається з легкістю міцелярною водою.

💋10/10