Spodobaieva Maryna

Ніжні стиглі фрукти, нагрітий сонцем пісок та ложка мускусу

Ніжні стиглі фрукти, нагрітий сонцем пісок та ложка мускусу
Ніжні стиглі фрукти, нагрітий сонцем пісок та ложка мускусу

З чого почати? Я довго на них дивилася, плюс читала дописи дівчат про інші аромати, але хотілося чогось більш фруктового. І тут я побачила його, звісно я повелася на малину, як старий фанат Escada. Але я отримала дещо інше, про це трішки згодом.

Пакування тут досить привабливе, максимально дівчаче. Об’єм тут 100мл., що досить зручно брати з собою. Звісно мене приваблює, що позаду завжди є напис асоціація «…п’янкий світанок на музичному фестивалі в обіймах друзів та улюблених треків…», дуже крута задумка, кожному буде, що згадати. Бо мені відразу в голову прийшов Atlas Weekend.

Ніжні стиглі фрукти, нагрітий сонцем пісок та ложка мускусу
Ніжні стиглі фрукти, нагрітий сонцем пісок та ложка мускусу
Ніжні стиглі фрукти, нагрітий сонцем пісок та ложка мускусу

Тепер про сам аромат, коли перший раз нанесла, відразу «Ох, ну привіт Tiziana Terenzi». Навіть хочеться показати Вам піраміди.

1. Mermade Hi-Hey-Holiday

Початкова нота: Груша, Маракуя, Персик
Нота серця: Конвалія, Малина, Мускус
Кінцева нота: Ваніль, Пачулі, Сандал

2. Kirke Tiziana Terenzi

Початкова нота: Груша, Лист чорної смородини, Малина, Маракуя, Пісок, Персик
Нота серця: Конвалія
Кінцева нота: Ваніль, Геліотроп, Мускус, Пачулі, Сандал

Для мене це Kirke Tiziana Terenzi з каплею Escada Sexy Graffiti бо малина і конвалія відчуваються дуже схоже. Потім він мені ще здався схожим на V Canto Stricnina. З іншої сторони, дуже багато людей знайомі з даним ароматом чи його реплікою, тож це полегшить Вам вибір.

Але, це круто, що Mermade слідкує за трендами парфумерії, бо зараз популярність парфуму не зникає. Звучання, почнемо з того, що це міст для тіла. Навіть, якщо вилити на себе пів флакону, всі залишаться живі. Звісно кожен ніс відчуває аромат по різному.

Це про солодкі фрукти з ніжними квітами та великою кількістю мускусу. Аромат - фруктова феєрія, літо, вечір, бар, запах фруктів, ягід, алкогольних коктейлів та квітучих рослин. На старті переплітається яскрава груша з персиком, згладжена солодощами свіжої маракуї. Потім виступає малина, яка дає цьому аромату мінімальну кислинку, конвалія тут більше фонова, бо мускус відразу дає про себе знати. Завершує цю піраміду ваніль, яка дає солодкість всім фруктам, та шлейфовий теплий сандал та пачулі.

Всім дякую за увагу💗