MAXIMOVA🌷

Сонцезахисний крем-флюїд для обличчя NIVEA SUN SPF 50

Сонцезахисний крем-флюїд для обличчя NIVEA SUN SPF 50

Бренд NIVEA розробив комбінований засіб, що захищає шкіру від сонця та водночас від пігментних плям, спричинених ним же: сонцезахисний крем-флюїд для обличчя "Контроль пігментації" SPF 50 NIVEA SUN Dark Spot Control.

Заявлено, що запатентований Luminous630 за 4 тижні зменшує пігментні плями, спричинені сонцем, і запобігає їхній появі, а гіалуронова кислота й вітамін Е доглядають за шкірою та освіжають її.

Luminous 630 — це результат 10 років ретельних досліджень. Науковці лабораторії Nivea поставили собі за мету відтворити людський фермент, що відповідає за вироблення пігменту меланіну. Щоб досягти цієї мети, було протестовано понад 50 000 молекул у різних поєднаннях. І активний інгредієнт № 630 продемонстрував найкращий результат у збалансуванні вироблення меланіну шкірою, а отже, у зменшенні прояву пігментних плям.

Щодо захисту від сонця, для цього в складі є п’ять фільтрів:

  • Butyl methoxydibenzoylmethane
  • Ethylhexyl triazone
  • Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine
  • Phenylbenzimidazole sulfonic acid
  • Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate
Сонцезахисний крем-флюїд для обличчя NIVEA SUN SPF 50

Засіб має кремовий відтінок (як пряжене молоко😊). Консистенція легка кремова, розподіляється легко, навіть якщо наносити велику кількість.

  • не полосить
  • не залишає білих слідів
  • не обтяжує
  • не скочується
  • не створює жирної плівки

Сідає добре на обличчі десь за 5 хвилин і виглядає матово-природньо (я б так описала). Разом з косметикою не тестувала, зараз дуже спекотні дні, тому поки ходила без тону.

Крем гарно захищає від сонця, якщо я в місті - то тут взагалі не переживала за захист, а от вихідні за містом, коли цілий день на вулиці - це вже виклик в таку спеку, як зараз. І в це активне сонце моя шкіра жодного разу не обгоріла, я звичайно стараюсь перебувати в тіні, але нею постійно обмежитись неможливо.

Шкіра добре реагує на крем, окрім функції захисту справді є приємне зволоження. Іноді я наносила крем просто на очищенне обличчя і цього було достатньо, іноді попередньо наносила сироватку/тонер і крем не конфліктував з іншими засобами.

Щодо пігментних плям (у мене є одна) і є також ластовиння, поки зменшення їх пігментації не помітила. Буду користуватись далі кремом і спостерігати за цим.

Також користуюсь іншими засобами з сонцезахисної серії Nivea, про них дописИ вже є в профілі👌