Hanna Domashenko

Секрети ідеальних брів | Фарбуємо вдома, ніби в салоні

Секрети ідеальних брів | Фарбуємо вдома, ніби в салоні
Секрети ідеальних брів | Фарбуємо вдома, ніби в салоні
Секрети ідеальних брів | Фарбуємо вдома, ніби в салоні

Продовжую ділитися своїми "секретиками" гарних, доглянутих брів! Сьогодні ми з вами додамо кольору в життя наших бровок!

Секрети ідеальних брів | Фарбуємо вдома, ніби в салоні
Секрети ідеальних брів | Фарбуємо вдома, ніби в салоні
Секрети ідеальних брів | Фарбуємо вдома, ніби в салоні

Фарба від Joly:Lab - перманентна, тобто вона залишає гарний, чіткий відбиток на шкірі. Доречі, цей момент можна трохи регулювати за допомогою окисника, якщо ви любите більш натуральний ефект, але про це пізніше.

У Joly:Lab є чотири основних відтінки:

1.1 Графіт
7.7 Світло-коричневий
3.7 Темно-коричневий
1.0 Чорний

Чорний ідеальний для фарбування вій, а з рештою - можна робити мікси для будь-якого кольоротипу зовнішності.

Виробник вказує наступні мікси фарби для того, аби досягти різного ефекту чи кольору.

Також, якщо у вас наявний перманент, то мікс кольорів трохи змінюється.

Я нанесла на руку для показовості свої 3 відтінки, аби показати вам, який відтінок дає відбитокк фарби на голій шкірі. Але зауважте, що це рука, колір шкіри тут світлий, тому не варто говорити, що саме такий відбиток ви отримаєте на бровах.

В лінійці Joly:Lab є 2 окислювача фарби: 1,8% та 3%. Вони обидва кремові.

Окислювач 1.8% ми використовуємо для досягнення більш м'якого, натурального ефекту, а окислювач 3% дасть більш чіткий, насичений колір та відбиток на шкірі.

У мене колір волосся шатен і також я маю перманент, тому міксую наступні кольори за пропорцією від виробника: 3.7 (70%) + 7.7 (20%) + 1.1 (10%). Фарба кремова, добре міксується з окисником 3% такої ж текстури. Замішувати фарбу до окислювача потрібно за пропорцією 1:1.

Замішала кольори, даю фарбі окислитись 3-5 хв. Потім тоненьким шаром наношу фарбу на мою розмітку.

І починаю стирати її за наступною схемою, аби досягти ефекту градієнта та не перетемненого початку брів.

Обожнюю фарбу від Joly:Lab: в ній все, що я люблю! Гарна та проста колористика, зручна текстура та чіткий відбиток на шкірі.