Палетка від Наташі Денони Natasha denona cupid cheek duo

Палетка від Наташі Денони Natasha denona cupid cheek duo

Палетка від Наташі Денони Natasha denona cupid cheek duo.
Краса неймовірна. Це професійна косметика від дуже відомого візажиста Наташі Денони.
Сказати що я в захваті - це нічого не сказати. Кожен раз коли нею користуюсь кожен раз у мене радість та піднімається настрій. Беру в руки палетку і зразу радість та бажання нею користуватись.
На сонці чи від штучного світла шкіра сяє так шикарно , багато хто питаву мене що саме за рум'яна на мені та робили компліменти сяйву хайлайтеру.
Отже особливості палетки:
Упакування : важкеньке - залізна упаковка червоного кольору з справжнім якісним дзеркалом . Має два відділення для хайлайтеру та рум'ян .

Даний продукт відносять до професійної косметики якою користуються відомі візажисти.

Об’єм: 17 g. Це дуже велика кількість продукту, що радує. Прям розумієш що цього щастя вистачить на довго.
Країна ТМ: США.
Зроблено в Італії.

Палетка від Наташі Денони Natasha denona cupid cheek duo

Рум'яна
Текстура рум'ян: тануча кремова .


Колір рум'ян : червоно - персиковий з золотим шимиром , який непомітний але дає делікатне сяйво.
Дуже гарний багатий колір.
Ідеально підходить для блідих .

Ось як написали виробники - Cupid Cheek Duo легко наноситься і дозволяє регулювати насиченість відтінку, який миттєво зливатиметься зі шкірою.
Колір легко регулювати від дуже яскравого до світлого.


Румяна аккуратно тушуются - найкраще наносити або рукою або кісточкою для тону та кремових текстур - у мене від Оріфлейм.
Прикріплю на нього ссилку .
Для нанесення вибирайте такий пензлик щоб був короткий вос та дуже щільно набитий і мякенький.

Хайлайтер
Текстура : не кремова але і не суха, схожа на суфле.
Текстура - м'яка трішки масляниста, дуже делікатна.

Така тануча м'яка та дуже ніжна як хмаринка, але не рихла. Надзвичайно приємна.
Через те що текстура невагома продукт легко розподіляється.

Колір хайлайтеру : бежево-золотий.

При штучному світлі або на сонечці неймовірна краса.
На пензлик чи на руку набирається дуже добре.
Можна регулювати насиченість від дуже делікатної - до сяйва з космосу, що дуже зручно.
Запах : відсутній що дуже радує. Ні рум'яна ні хайлайтер нічим не пахнуть.

Що рум'яна що хайлайтер дуже стійкі і протягом дня нікуди не зникають - це дуже радує.

☑️Плюси:
Красива упаковка.
Красиві відтінки .
Дуже гарна пігментація.
Без запаху, що дуже добре для алергіків.
Об'єм величезний .
Тушуються добре - плям не ставлять.
Сподобається і новачку і професіоналу.
Виріб чудово підходить для правильної розстановки акцентів, підвищення стійкості макіяжу.

Коли я згадую , що маю цю палетку - інших рум'ян я вже не хочу.
Користуючись цією палеткою відчуваю себе кіно або театральною актрисою 😍
Ця палетка замінює мені багато інших , дуже рада що маю її.
Коли тримаєш в руці то виникає емоція задоволення.
Тандем цих рум'ян та хайлайтеру дуже вдалий .
Обидва продукти дуже якісні та викликають тільки захват. Навіть самооцінка піднімається , коли береш до рук цю палеточку і розумієш що в тебе в руках скарб. ❤️