alena.rosee

Змиваємо SPF натурально | MIXTURA

Змиваємо SPF натурально | MIXTURA

Гідрофільні олії для макіяжу бувають різними , зазвичай це не зовсім мій продукт, але цей засіб змінив моє уявлення про гідрофілки.

Чим так сподобалась , читайте далі 🤩

Змиваємо SPF натурально | MIXTURA

🌿Пакування: це фірмове пакування бренду , мені дуже подобається , сам флакон з темного скла , а поставляється товар в гофр-папері .

🌿Консистенція: масляна рідина зеленого кольору

🌿Запах: трав’яний , з нотками іланг-ілангу та чайного дерева )

Склад: шикарний , дивіться самі :

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Persica (Peach) Kernel Oil, Polyglyceryl-3 Cocoate, Sunflower Lecitin & Sunflower Oil & Tocopherols & Ascorbyl Palmitate, Melaleuca Alterniflora (Tea Tree) Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Oil, Citrus Bergamia (Bergamot) Oil, Caranga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Rosmarinus Officinalis (Co2)Extract & Salvia Officinalis Leaf (Co2) Extract & Caprylic/Capric Trigiyceride

Основа з жирних корисних масел з додавання масел чайного дерева , грейпфрута, іланг ілангу, бергамоту, розмарину та шавліі - ідеальний коктейль для очищення шкіри природніми складниками.

🌿Ефект:

Зазвичай цією олійкою я змиваю спф, так , спф креми треба змивати ретельно , тому користування цим засобом щодня одне задоволення ))

Масло чудово очищує пори , має і складі чайне дерево , що є природнім антисептиком , тому у цього продукта чудова протизапальна дія.

Після масла я зазвичай вмиваюсь пінкою чи гелем , але вже відчуття на шкірі від масла видимі: шкіра дуже чиста , як після лагідної очищаючою маски.

Залишки макіяжу обличчя також чудово змиваються цим засобом , для очей вона не розрахована.

Я рада спробувати такий засіб , нарешті знайшлась гідрофілка , яка повністю сподобалась моїй шкірі , нових висипів чи недоліків вона не провокує , а навпаки допомогає їх прибрати , не щипає шкіру, має гарний очищуючий ефект 🫧

p.s трошки була не дуже активна декілька днів , але ось повертаюсь в клуб та соц мережі 💖