O_Skomska

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Обожнюю декоративні засоби , тому дуже зраділа , коли дізналась про те, що стала однією з переможниць і отримаю на тестування такі цікаві продукти від бренду Rimmel .

Дякую Makeup за можливість тестувати нову косметику ❤️

Готова поділитись враженнями , та думками .

Rimmel Kind and Free Skin Tint Moisturising Foundation у відтінку 010 - Rose Ivory.

Об'єм: 30 мл.

Вартість в даному відтінку : 320 грн

🌱Зручна, стильна туба. Дизайн в біло-голубих кольорах. Має прозору частину, через яку видно колір засобу. Дуже компакта. Виконана з перероблених матеріалів і це дуже радує.

🌱Відкривши тональний відчувається особисто для мене не дуже приємний аромат , ніби масляний (не знаю як коректно пояснити ...), але він швидко зникає і взагалі не турбує.

🌱Текстура досить рідка. В лежачому стані не витікає, але якщо поставити у вертикальне положення - буде витікати .

🌱Колір для світлої шкіри підійде ідеально , він з легкою розовинкою .

#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub

Я отримала засіб в 025 відтінку Rose Ivory.

Об'єм: 10ml

Вартість в даному кольорі : 255грн

🌱Красивий дизайн продукту з використанням срібних вставок, та написів.

🌱Аплікатор досить великий(особисто для мене не дуже зручний такий формат для зони під очі)

🌱Колір світлий з рожевим підтоном.

🌱Аромат ледь відчутний і мені нагадує запах гель-лаку, як би це дивно не звучало ) ахах. Відчувається лише відразу , в процесі використання зникає.

🌱Дуже пігментований, економний у використанні , не жирний.

🌱Щільно перекриває потрібні проблемні зони , маскує , та частково адаптується.

Косметологи бренда Rimmel розробили екологічно чисту туш.

🌱Цей засіб на 100% веганський .

🌱Туш виконана якісно .

🌱Дизайн в біло-голубих кольорах.

🌱Об'єм: 7ml

🌱Вартість : 290-500 грн

🌱Відтінок : чорний

🌱Щіточка дуже зручна, виконана на біологічній основі, виготовлена зі 100% біологічних волокон
🌱Туш на 99% складається з інгредієнтів натурального походження

🌱Я маю прямі вії (інколи роблю ламінування і зараз вони цього дуже потребують , ахах) .Туш гарно профарбовує, розділяє вії, подовжує і трішки підкручує. В моєму випадку не надає об'єму.

Відразу скажу, що зараз я трішки загоріла і в звичайному житті - мені ідеально підійшли б дані відтінки , але на сьогодні вони мені дуже світлі. Це можна легко виправити бронзером, або скульптором(на фото макіяж лише з даними 3ма продуктами , без додаткових засобів)

🌱Тональний Rimmel Kind and Free Skin Tint Moisturising Foundation - дуже легко наноситься спонжем, швидко розпроділяється. Залишає вологий фініш . Має середнє перекриття , добре вирівнює тон шкіри .

Не відчувається на обличчя досить легкий та комфортний.

🌱Консиллер Rimmel The Multi-Tasker Concealer - потрібно зовсім трішки продукту, адже він чудово розпроділяється . Гарно перекриває синяки та додаткові недоліки . Щільний, але при цьому не відчутний .

🌱Туш Rimmel Kind & Free Clean, Volumizing & Lengthening Mascara - щіточка дуже зручна, нею легко профарбувати , та розділити вії .

Має глибокий , чорний відтінок, що підкреслює погляд . Подовжує вії , та робить очі більш виразні . Не залишає комочків, не злипається.

🌱Тональний Rimmel Kind and Free Skin Tint Moisturising Foundation - нажаль не витримав спеку в ці дні. Він почав скочуватись , западати в пори, підкреслювати сухість в крилах носа. Можливо в холодну пору він поведе себе по іншому, адже перше враження після створення макіяжу досить позитивне ....питання лише в стійкості.

Тому на сьогодні я ставлю 7 з 10 . Та відкладу його на осінь .

🌱Rimmel The Multi-Tasker Concealer

Конссилер дуже сподобався, я люблю такий формат . Він чудово справляється із своєю функцією. Є момент , що через пару хвилин після нанесення він трішки западає в складки під очима, але це не суттєво . Потрібно один раз підправити і потім все ідеально .

Стійкий , тримається протягом всього дня.

По враженнях 10 з 10 . Продукт , який вартий уваги .

🌱Rimmel Kind & Free Clean, Volumizing & Lengthening Mascara - тримається протягом всього дня. Не відбивається, не осипається. Дуже задоволена якістю.

Моя оцінка 10 з 10 . Рекомендую!

В цілому засобами я задоволена, та дуже радію даному тестуванню .

Дякую Make up, за таку можливість !