Zera Khaibulaeva

Тонік-стимулятор при втраті волосся від Weleda

Тонік-стимулятор при втраті волосся від Weleda
Тонік-стимулятор при втраті волосся від Weleda

Моя боротьба з випадінням волосся триває і я хочу поділитись своїми успіхами.

Я вже писала, що почала з вітамінів Solgar “Skin, hair &nails”, після закінчення баночки почала приймати по 5 мг Волвіту(біотину) і мию голову тільки шампунем проти випадіння Волвіт. Тиждень тому збільшила дозування до 10 мг. Також два тижні масажую голову, втираючи цей тонік від Weleda і хочу сказати, що в комплексі ці засоби значно зменшили моє випадіння. Так, волосся продовжує випадати при розчісуванні, але воно не лізе пучками як раніше. А ще помітила, що стало випадати тонше волосся, хоча раніше випадали товсті волосинки(при митті, розчісуванні, волосся було всюди).

А тепер розкажу детальніше про цей тонік.

Приїхав тонік до мене у картонній коробці, на якій є переклад інформації про склад, спосіб використання та інше. Пляшка скляна, прозора. В середині прозора рідина з ароматом розмарину.

Виробник зазначає, що тонік сприяє зміцненню волосся, покращує постачання коренів волосся поживними речовинами, знижує випадіння | стимулює природний ріст волосся. Але для отримання гарного результату треба користуватися не менше 4-х місяців. Ясно, що за 2 тижні користування особливих змін по наявності нових волосинок я не помітила, треба продовжувати ним користуватися, але можу поділитися загальними враженнями від користування .

Тонік-стимулятор при втраті волосся від Weleda
Тонік-стимулятор при втраті волосся від Weleda
Тонік-стимулятор при втраті волосся від Weleda

Засіб зовсім легкої консистенції, як вода, не маслянистий, зовсім не бруднить і не обтяжує волосся. На волоссі відчувається аромат розмарину, який через пару годин вивітрюється. Я працюю вдома, то мені комфортно. Після нанесення відчувається трохи холодок, а потім трохи потепління. Засіб не викликав ніяких подразнень.

У складі тільки натуральні компоненти. З активних компонентів: екстракт хрону, екстракт очитка, олія листя розмарину.

Мені сподобалось використання цього тоніку і я буду продовжувати його використовувати до бажаного результату ☺️

Ох, дівчата, не маю штативу, то відео криве, але яке є😀