Stassyababy

Замовлення з Makeup

Замовлення з Makeup

Розпочнемо з новинок:

1. Гідрофільна олійка від Relance. 🌿 Знаєте, мені вона дуже сподобалась! Класно очищує, аж до скрипу. У мене раніше не було такої олійки, але вже користуюсь декілька днів і жодних негативних реакцій – тільки чудове очищення. 👍

2. Міцелярна вода від Comex. 🌸 Цей бренд теж для мене новий, вирішила спробувати. Очищує теж добре, але свої враження скажу після тривалого використання. Поки що все подобається!

3. Сироватка від Skin1004 з азіатською центелою. 🌱 Це те, що я хотіла вже місяць, але боялася замовити. Передивилась купу відгуків та відео. Взяла на пробу обʼєм 30 мл, але вже відчуваю, що замовлю 100 мл, бо сироватка просто супер! Поки що рано говорити про ефективність, треба використати хоча б тиждень, щоб побачити результат, але вже зараз відчуваю заспокоєння шкіри та зволоження. 💧

І наостанок, мій улюблений тонік від Bielenda. 💚 Я ним протираю обличчя, спину та декольте, і жодних висипань! Навіть якщо вони з'являються, цей тонік класно знімає запалення.

Ось таке замовлення у мене вийшло! Якщо хтось користувався цією сироваткою, поділіться враженнями! 😊

Замовлення з Makeup
Замовлення з Makeup
Замовлення з Makeup
Замовлення з Makeup
Замовлення з Makeup