Олена В

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Хочу подякувати Мейкап клуб та Rimmel за такий класний боксик. Я дійсно рада, що встигла на тестування. Бо продукти ці дуже актуальні і мені сподобались.

Отже, в наборі туш, консилер-мультитаскер і тональна основа-тінт.

Найбільше мені сподобалась туш. Rimmel Kind & Free Clean, Volumizing & Lengthening Mascara.

По-перше неймовірний колір пакування. Цей неймовірний блакитний. МММ.

По-друге туш дуже легка і невагома. Ніяких злипання війок, чи павутиних лапок, чи грудочок. Вона легко наноситься, необтяжує. Дає ефект натуральних вій, наче вони після купання. Жодного подразнення чи алергії ( у мене чутливі очі).

Не осипається, не відбивається. Не надає об'єму, але це і не заявлено. Але гарне подовження гарантоване.

Ще великий плюс: легко змивається і на ранок немає чорних кіл під очима.

Мені подобається натуральність вій, але гарне їх подовження!

Щіточка пряма і на 100 % виготовлена з волокон на біологічній основі.

Туш не містить мінеральних масел і ароматизаторів.

Підходить для веганів, не тестований на тваринах.

Aqua/Water/Eau, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire De Candelilla, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Polyglyceryl-6 Distearate, Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire De Carnauba, Glycerin, Polyglyceryl-10 Myristate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Xanthan Gum, Arginine, Phenethyl Alcohol, Biotin, [May Contain/Peut Contenir/+/-:Iron Oxides (CI77491, CI 77492, CI 77499)].

Тому моя оцінка 10 з 10. Тепер це мій фаворит!

#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub

Rimmel The Multi-Tasker Concealer. Колір 025 Rose Ivory.

Консилер мені менше сподобався. Він надто щільний і у мене все ж лягає плямами. Навіть на дуже зволожену шкіру під оком. Я до нього все ще не пристосувалась.

Але перекриття високе. Так, синці замазує, але видно що під оком консилер, як його не вбивай. Чи пальчикfми, чи спонжем, чи вологим спонжем (цей варіант все ж найкращий).

У мене підкреслює маленькі зморщечки. І підсушує (що мені не подобається).

Але гарно замальовує пігментацію (на моїх руках) і маленькі висипання.

Запаха я не відчуваю.

Із плюсів-економний, його треба дуже-дуже мало.

Треба наносити дуже швидко, бо якщо повільно- тоді взагалі як цемент застигає і все))).

Cтавлю 7 з 10, бо у мене потребує танці з бубном.

Rimmel Kind and Free Skin Tint Moisturising Foundation. Колір Rose Ivory.

Мені цей тінт дуже сподобався. Такий як я люблю: невагомий і майже непомітний. Твоя ідеальна шкіра.

Він не перекриє недоліки чи висипи. Але він робить шкіру рівною та красивою.

Рівний тон гарантовано.

Пір майже не видно з ним. І пори не забиває. На сонці не помітно, що щось на обличчі. До речі, в спеку не здався дуже щільним, шкіра нормально почувалась в ньому.

У мене підлаштувався під мій колір обличчя (я білосніжка).

Не конфліктує з жодним моїм засобом з рутини (сироваткою, санскріном).

Не сушить шкіру і не підкреслює сухі ділянки.

Текстура тінту дуже ніжна і приємна при нанесенні. Єдине що: я відчуваю запах. Мені пахне чимось медецинським від нього. Благо: запах вивітрюється миттєво.

В складі є екстракт алое вера та комплекс вітамінів Е і В5.

У мене нормальна шкіра, ефект вологої шкіри не створює, на жаль. А я б хотіла. Але і не сушить-це плюс!

Обличчя з ним виглядає натурально, свіжо і тон однорідний.

Ставлю оцінку 10 з 10. Рекомендую, якщо цікавить легке покриття.

Загалом, набір дуже цікавий і мені сподобалось тестувати та користуватись.

Дякую за увагу!