MariiBilous

Чи може звичайний лак виглядати красиво?

Чи може звичайний лак виглядати красиво?

Нафарбовані нігті на ногах я обожнюю але мені не подобається їх часто перемальовувати, через те, що щось здерлось.

Та мені вдалось знайти ідеальні засоби які відзначились стійкістю та довготривалим блиском.

Зараз в мене є 2 кольори які відрізняються декількома тонами, все тому що мені так подобається.

Бордо, червоний, чорний і френч - це вічна класика.

Має темно-червоний відтінок

Консистенція рідка, але після декількох використань починає гуснути. Для лаку це типо, тут все ок😉

Кісточка зручна, підрізана рівно, наносити лак до кутикули та бокових валиків зручно, бо цей процес можна проконтролювати.

Обʼєм 6 мл.

Насиченість кольору посередня, потрібно покривати в два шари, щоб точно нічого не просвічувалось.

Це трішки світліший від попереднього. Придбала за рекомендацією клубу через хвалебні відгуки.

Консистенція рідка, зручна в роботі. З часом гусне.

Кісточка підрізана анатомічно до кутикули, я не дуже люблю такий формат. У використанні зручна.

Обʼєм 9 мл.

Насиченість кольору така ж посередня, очікувала що буде плотніший після відгуку, та все ж його краще наносити в два шари. Не маю нарікань на жоден лак, просто ось цей момент «очікування - реальність» був присутній.

Виробник заявляє що даний засіб надає миттєве зміцнення та блиск.

Це прозора бутилочка з рідким лаком який не гусне😳 тут я була здивована, бо він в мене найдовше і купувала «методом втику» бо зняла гель лак а нігті потрібно було якось рятувати, щоб зняти підвищену чутливість нігтьової пластини.

Якщо використовувати в якості прозорого лаку, сохне дуже швидко, буквально за 30 с. і зберігає красивий глянець. Завжди покриваю в один шар, бо цього достатньо.

Кісточка підрізана рівно.

Обʼєм досить великий - 12мл.

Діліться своїми улюбленими лаками в коментарі, зараз в пошуку чорного кольору і підозрюю, що складно знайти добре пігментований