O_Skomska

Mixtura 100% Natural Soap Sandal and Patchouli

Mixtura 100% Natural Soap Sandal and Patchouli

Я давно не мала твердого мила, хоча дуже люблю такий формат, тому вирішила виправити ситуацію і обрала для себе чудовий брусочок від бренду Mixtura.

Мій вибір впав саме на нього , адже його виготовляють вручну невеликими партіями без використання готових мильних засад.

Всі інгредієнти мила, включаючи барвники, 100% натуральні та гіпоалергенні.

Об´єм : 100г

Вартість : 130 грн

Мило запаковане в стильну , паперову упаковку молочного кольору.

На ньому є необхідна інформація , як на мене дуже вдало підібрані шрифти .

А ще із зворотньої сторони є крутий текст, прочитавши його ви будете розуміти , яку атмосферу дарує мило 🤎

Mixtura 100% Natural Soap Sandal and Patchouli
Mixtura 100% Natural Soap Sandal and Patchouli

Мило має прямокутну форму .

Колір нейтральний .

Є стильне тиснення із назвою бренду .

Один з боків мила має особливу форму схожу на хвилі.

Аромат для мене дуже незвичний та цікавий, його не можливо з чимось порівняти - він особливий.

Сподобається поціновувавчам східних ароматів, та унісекс. Має чуттєві нотки іланг-ілангу, цінної деревини сандала і пачулі.

Склад: оливкова олія, кокосове масло, рицинова олія, олія солодкого мигдалю, ефірна олія сандалу, ефірна олія пачулі.

🌙Мило дуже легко піниться , та має ніжну і шовковисту піну завдяки кокосовій олії.

🌙Рицинова й оливкова дають милу м’якість і воно не сушить шкіру.

🌙У складі є також марокканська глина – рассул, яка відома високим вмістом мікроелементів.

🌙З XII століття марокканці використовують її для стимулювання оновлення, очищення і заспокоєння шкіри.

🌙Я використовувала мило не лише для рук , а й для очищення тіла .

🌙Насправді не очікувала , що отримаю такий результат , адже шкіра після процедури гарно очищена, м’яка, та приємна на дотик.

🌙Аромат досить розслабляючий , та деякий час тримається на тілі .

🌙Виробник рекомендує зберігати мило в мильниці з дірочками, та щоб не накопичувалася вода. Таким чином воно прослужить набагато довше.

Тому я придбала магнітний тримач з допису : https://club.makeup.com.ua/post/44597/ і зараз для мене це найкраще комбо💕

Я в захваті від якості , аромату , пакуванню, в ньому ідеально все, тому рекомендую!