𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Парфумований cольовий скраб для тіла зі спокусливим ароматом

Парфумований cольовий скраб для тіла зі спокусливим ароматом

Нещодавно Mermade випустили нову лінійку сольових парфумованих скрабів для тіла.
Я стала власницею скрабу під назвою Celebration і готова поділитися своїми враженнями.

Парфумований cольовий скраб для тіла зі спокусливим ароматом

Пакування засобу дуже гарне, стильне і миле, в ніжних тонах.
Пластикова банка має кришку гвинт, а під нею є додатковий захист у вигляді фольгованої мембрани.

Крізь прозорі стінки одразу видно наповнення.
На етикетці, що огортає банку, можна знайти всю необхідну інформацію, а також частково вона присутня і на самій банці.

Скраб на основі морської солі, у складі містить олії солодкого мигдалю і авокадо.
Вага: 300 г
Призначений для всіх типів шкіри.
Після відкриття можна спостерігати, що на поверхні скрабу є прозора рідина, але, якщо все гарно перемішати, то маса набуває однорідності.

Особливу увагу хотілося б приділити аромату цього скрабу. Він неймовірний! Мені дуже сподобався і зачепив.

Піраміда

Початкова нота: груша, рожевий перець, квітка апельсина;
Нота серця: кава, жасмин, гіркий мигдаль, лакричник;
Кінцева нота: ваніль, пачулі, кедр, кашемірове дерево.

Аромат вишуканий, одразу виникають асоціації з дорогим парфумом. Він такий спокусливий, що дурманить голову.
Аромат розкривається смачною соковитою грушею і рожевим перцем, який додає легкої пряності. Далі в гру вступає кавово-мигдальний дует і жасмин, розкриваючи чуттєвість і глибину з яскравим пристрасним відтінком. Базові ноти із ванілі, пачулі і кашемірового дерева огортають особливою теплотою, роблячи композицію більш витонченою і багатогранною.

Не дивлячись на інтенсивність аромату, така насиченість зовсім не дратує.
Аромат скрабу густий і обволікаючий, занурює в свою атмосферу і приємно чіпляє рецептори. Він в міру солодкий і теплий.

А тепер повернемося до самого скрабу

Засіб не дуже густий, відчувається наявність олій. Абразив його мілкий, але завдяки такій фракції, він зовсім не травмуючий. Зовнішній вигляд у мене асоціюється з м'якоттю стиглої груші, як раз такої ж зернистої і ідентичного кольору.

Користуватися таким скарбом одне задоволення. Він гарно розподіляється по вологій шкірі, не осипається. Кристалики солі делікатно, але ретельно скрабують, не дряпають епідерміс, ефективно відлущують ороговілий шар. Морська сіль розчиняється не швидко.

Змивається легко, але на шкірі залишається незначна маслянистість, проте мені як раз подобається цей момент, бо після цього шкіра тіла інтенсивно насичена, глибоко зволожена і отримує гарне живлення, після чого немає необхідності наносити інший догляд. А цей аромат і не хочеться нічим перекривати. І він, доречі, ще довго відчувається на шкірі, затримується на декілька годин.

Після використання шкіра дуже приємна на дотик, немов оксамит. Вона неймовірно м'яка, гладенька і еластична, виглядає більш сяючою.
Негативної реакції засіб не викликав. Ця новинка призвела на мене ну дуже гарне враження.

В аромат я закохалась, він шикарний, манкий, його хочеться постійно вдихати і насолоджуватися цією спокусливою парфумерною композицією,перетворюючи звичну доглядову рутину у справжнє свято.