Інна ✨

Elizavecca Face Care Gold CF-Nest b-jo eye want cream

Elizavecca Face Care Gold CF-Nest b-jo eye want cream
Elizavecca Face Care Gold CF-Nest b-jo eye want cream

Хочу показати ще одну баночку, яка була обрана мною майже випадково, але затрималась у доглядрвій рутині, бо неочікувано дуже мені сподобалась.

Elizavecca Face Care Gold CF-Nest b-jo eye want cream - це крем під очі з екстрактом ластівчиного гнізда, якій я придбала на заміну улюбленому кремчику від Benton, бо банально потрібно було щось більш бюджетне. Обирала по відгукам - я люблю, щоб крем під очі був жирненький, напитував шкіру та гарно поводив себе під макіяжем. Не те, щоб я дуже вірила, що будь-який крем може сотворити диво і омолодити на 15 років, стерти усі мою зморшки та зробити шкіру ідеальною, але б хотілось би мати після використання хочаб зволоження та пружність.

Elizavecca Face Care Gold CF-Nest b-jo eye want cream знаходиться у банці, що закручується кришкою, зі щільного напівпрозорого пластику. Є лопатка, щоб набирати крем та додатковий пластиковий обмежувач. Крему аж 100 г., і за його ціну це прям дуже класний об'єм! Текстура доволі щільна, але на шкірі крем одразу тане і тоненько розподіляється, гарно вбираючись. Не залишає плівки, не скочується під макіяжем. Можливо є більш примхливі користувачі, але для мене цей крем виконує всі свої функції! Шкіра навколо очей зволожена, стає трошки більш пружною та доглянутою. Продукт мені подобається і я куплю його ще.

Це вже друга моя баночка, першої мені вистачило приблизно на півтора роки, але я його взагалі не економила - могла нанести на сухи дилянки на все облицця або прибрати з його допомогою блискитки , що осипались при макіяжі очей.

Elizavecca Face Care Gold CF-Nest b-jo eye want cream
Elizavecca Face Care Gold CF-Nest b-jo eye want cream